Facebook Google+ Twitter

Sensacja: Ahonen wraca do skoków!

Legenda skoków narciarskich Janne Ahonen wróci do skoków w przyszłym sezonie! Ahonen ma zamiar walczyć o złoto na olimpiadzie - informuje telewizja MTV3

Janne Ahonen po ostatnim zwycięskim konkursie w (dotychczasowej?!) karierze. Fot. Bożena Zajiczek / Fot. Bożena Zajiczek W lipcu, podczas uroczystego zakończenia kariery w Lahti, Janne Ahonen przysiągł, że oddaje swój ostatni ostatni skok w życiu. Dziś ujawnił, że wraca do skoków w przyszłym sezonie, a jego głównym celem są Igrzyska Olimpijskie w Vancouver.

Podczas swojej, wypełnionej niezliczonymi sukcesami, kariery Finowi nie udało się zdobyć złotego medalu olimpijskiego. - Decyzja o powrocie nie jest pochopna, lecz dojrzewała we mnie przez dłuższy czas. Prawie cały obecny sezon zastanawiałem się, czy nie powinienem wrócić. Podczas MŚ w Libercu chęć powrotu przeważyła - oświadczył Ahonen.

31-letni skoczek rozmawiał o swoim powrocie z żoną i rodzina całkowicie popiera jego decyzję. Janne Ahonen rozpocznie trening końcem kwietnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Jestem absolutnie zachwycona tym newsem :) Po odejściu Janne ten sport przestał być dla mnie tak atrakcyjny :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak mu się uda, to wielki szacunek. Finowie potrzebują lidera, on może się takim stać. Z drugiej strony, nagle przyjdzie z zewnątrz do innej kadry... Hmm... Pożyjemy, zobaczymy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janne! Sensacja, ale pozytywna. Ja jestem zadowolony;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubię tego skoczka. Wygląda jak robot bez emocji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No nie wierzę, dziś nie jest 1 kwietnia? Hmm jednak nie...

Nie wiem czy to dobry pomysł, bo w razie niepowodzenia cały ten powrót okaże się zupełnie niepotrzebnym zgrzytem na koniec kariery. Ale jeśli zdobędzie medal olimpijski (obojętnie jaki - bo indywidualnie nie ma nie tylko złotego, ale w ogóle żadnego), to czapki z głów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, skokom potrzeba gwiazdy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.