Facebook Google+ Twitter

Sensacja na prawicy! Ruch Narodowy liderem antysystemowców!

Jest porozumienie na prawicy! Wreszcie zjednoczony front prawicy wystawi wspólnego prezydenta oraz jedna partię w wyborach parlamentarnych!

 / Fot. mw.org.plTo prawdziwa sensacja dnia dzisiejszego. Wszystkie prawicowe portale rozpisują się o tym bez końca. Polska prawica "antysystemowa" wreszcie dla dobra Kraju i Narodu postanowiła stanąć wspólnie do walki o serca Polaków. Na tajnym spotkaniu, w którym brali udział: Janusz Korwin-Mikke (KORWiN), Marian Kowalski (Ruch Narodowy), Paweł Kukiz oraz Grzegorz Braun. Po kilkugodzinnych negocjacjach politycy doszli do przełomowego rozwiązania.

Janusz Korwin-Mikke będzie oficjalnym kandydatem zjednoczonej prawicy w wyborach prezydenckich. Oznacza to rezygnację z kandydowania Kukiza, Brauna i Kowalskiego mimo, że zebrali oni wymaganą ilość podpisów. Do sojuszu nie zdecydował się dołączyć Jacek Wilk z Kongresu Nowej Prawicy.

Jednak to nie koniec dobrych wieści. Ponieważ Paweł Kukiz oraz Grzegorz Braun nie posiadają własnych partii, a partia KORWiN najprawdopodobniej nie zostanie wpisana do rejestru przed wyborami w maju 2015, panowie zdecydowali, iż cała prawica wystartuje na listach Ruchu Narodowego!

"Nadchodzą wielkie dni, kiedy przyszłość Polski będzie budowana przez ideę narodową, kiedy pozbędziemy się wszelkich okupantów oraz czerwonych i brukselskich kolaborantów! Czołem Wielkiej Polsce!!" grzmią dumni narodowcy w internecie.

Czekamy, aż inni politycy tych partii wypowiedzą się w sprawie objęcia sterów walki o Wielką Polskę przez narodowców, rękami wolnościowców.

"Zwyciężymy! Nie poddamy się, Jutro będzie Nasze! Jako Wódz prawicy, a wkrótce Wódz narodu, poprowadzę go do zwycięstwa!" przyznał Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.Dziś Prima Aprilis. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Smutny dzień i podobny do pogody - nie słyszałem dziś żadnych dowcipnych odpowiednich do 1 kwietnia wiadomości...kiedyś to były rewelacyjne: np że oto startujemy z zegarem 20-godzinnym na dobę podaną na poważnie w Wieczornych oficjalnych ogólnokrajowych Wiadomościach TV... ;-) a teraz to tylko smuty: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artykuł można edytować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autorze, ale mnie Nabrałeś. !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zapomniałem, bo nie mam innego konta :) Musiałem sam przed sobą usprawiedliwić błędy, żeby poczuć się lepiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapomniałeś się przelogować...a info równie prawdziwe jak przejście Biedronia do KORWINa

Komentarz został ukrytyrozwiń

"front prawicy wystawi wspólnego prezydenta" , "prawica wystartuje na listach Ruchu Narodowego!" Słabo napisane. Widać, że autor pisał to na kolanie podsłuchując pod oknem budynku, gdzie odbywało się tajne zebranie Ruchu Narodowego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.