Sensacja w Sanoku. Stal - Legia 2:1

Mistrz Polski warszawska Legia odpadł z dalszej rywalizacji o Puchar Polski

Sensacja: Legia Warszawa przegrała w Sanoku ze Stalą 2:1. Warszawska drużyna to aktualny mistrz Polski, a Stal Sanok zajmuje ostatnie miejsce w tabeli...II ligi.

Pierwszą bramkę zdobył w 37 minucie Piotr Badowicz. Legia atakowała, ale nie była w stanie pokonać obronę Stali. Dopiero wprowadzony w drugiej połowie meczu Miroslav Radovic wyrównał. Radość legionistów nie trwała długo. Już cztery minuty później było 2:1 dla Stali za sprawą Ireneusza Grybosia. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i sensacja stała się faktem.

Tuż po meczu trener Legii Dariusz Wdowczyk przyznał, że czuje się upokorzony przez piłkarzy. Na stojąco meczu się wygrać nie da, a tak właśnie prezentowała się dziasiaj Legia - mówił Wdowczyk. Legionistom zabrakło wszystkiego, a przede wszystkim ambicji przyznał Wdowczyk.