Facebook Google+ Twitter

Senyszyn, Tysiąc, Iwiński wśród kandydatów SLD do Parlamentu Europejskiego

Rada Krajowa SLD zatwierdziła listy kandydatów tej partii do Parlamentu Europejskiego. W eurowyborach z ramienia SLD wystartują m.in. Weronika Marczuk i Alicja Tysiąc.

Rzecznik SLD, Dariusz Joński / Fot. PAP/Jacek TurczykNa listach znajdziemy znanych polityków SLD. Jedynką na Pomorzu będzie Longin Pastusiak. Na Podlasiu i Warmii - Tadeusz Iwiński, a w okręgu warszawskim Wojciech Olejniczak. Na śląsku lokomotywą SLD będzie Adam Gierek, syn I sekretarza KC PZPR. W Łodzi Sojusz wystawi Weronikę Marczuk.

Numerem 4. na liście stołecznej będzie Alicja Tysiąc, która wygrała swego czasu proces przeciwko Polsce w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Zaraz za nią znalazł się Krystian Legierski. Z okręgu nr 10 (małopolsko-świętokrzyskiego) wystartuje Joanna Senyszyn. "Dwójką" na stołecznej liście będzie Katarzyna Piekarska, a trzecią pozycję przyznano Markowi Balickiemu.

Pełna lista kandydatów znajduje się na stronie SLD.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jerzy Robert Nowak?
Interesujące, wszak według Doroty Kani to były współpracownik SB:
http://www.wprost.pl/ar/113520/Agent-u-Rydzyka/?pg=0

W kontekście obecnych demaskatorskich poczynań redaktor Kani jeszcze bardziej interesująca jest ówczesna riposta Nowaka (tekst we "Wprost" ukazał się w 2007 r.):

"Paszkwil D. Kani miał być wielce bezwzględnym rewanżem wobec mnie osobiście, tak ażeby mnie maksymalnie zdyskredytować w oczach opinii publicznej. Atak najwyraźniej zsynchronizowano - błyskawicznie zaczęło się powtarzanie oszczerstw D. Kani w TVN, telewizji publicznej, postkomunistycznej "Trybunie", w "Rzeczpospolitej", "Dzienniku", etc.
Atak Kani miał jednak trojakie cele. Pierwszy, jak już wspomniałem, była to osobista zemsta na mnie i próba skompromitowania mnie w jak najszerszych kręgach. Drugi - znacznie ważniejszy, to uderzenie w Radio Maryja. Nieprzypadkowo Kania już w tytule pisała: "Agent u Rydzyka", a w tekście użyła na mój temat zwrotu "czołowy ideolog medialnego koncernu o. Tadeusza Rydzyka". Było to określenie szczególnie bzdurne. [...] Trzecim celem paszkwilu we "Wprost" jest działanie postkomunistycznego tygodnika na rzecz totalnego skompromitowania i ośmieszenia lustracji, doprowadzenie jej do absurdu."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Alicja Tysiąc w porównaniu do niżej przedstawionych do Himalaje intelektu, powagi i symboliczna postać w walce z kołtuńskim systemem "wartości".

" Solidarna Polska do wyborów zamierza wystawić jednego z czołowych wariatów Gabriela Janowskiego, zwanego Archaniołem Gabrielem z Tworek....Drugi z żelaznych kandydatów Solidarnej Polski nazywa się Jerzy Robert Nowak, i jest również znanym freakiem, związanym z Radiem Maryja.
"http://www.liiil.pl/1391327234,Tabloid-Europoslowie-z-Tworek.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bywa ,że zabił tysiące dzieci i jest w parlamencie polskim.
Pani Tysiąc dostała skierowanie od okulisty bo groziła jej ślepota .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co Alicja Tysiąc ma do zaoferowania Parlamentowi Europejskiemu lub Polsce? Osoba która sądziła się z Polską o to, że nie mogła zabic swojego dziecka ma reprezentować nasz kraj? Śmieszne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.