Facebook Google+ Twitter

"Sęp" upolował Brytyjczyków z Archive

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-23 12:22

Ścieżkę dźwiękową do realizowanego obecnie filmu "Sęp" stworzy znana brytyjska grupa, Archive! - To wymarzona muzyka filmowa - zachwyca się krytyk muzyczny, Piotr Metz.

Paweł Małaszyński w filmie "Sęp". / Fot. ITI Cinema Sp. z o.o.Pierwszy raz w historii polskiej kinematografii całą ścieżkę dźwiękową filmu stworzy Archive. Po obejrzeniu fragmentów "Sępa" zespół zgodził się, żeby cały klimat został zbudowany na najlepszych kawałkach zespołu. - Wszystko, co dotąd stworzyli, to jakby ścieżka dźwiękowa nieistniejącego filmu - stwierdził Piotr Metz. Według niego Archive wyróżnia „unikatowe łączenie gatunków oraz fantastyczna niezgoda na bycie trendy”.

Producenci "Sępa" obiecują film wysokiej jakości. Fakt, że do stworzenia muzyki wybrano gwiazdy światowej klasy, potwierdza, że poważnie traktują oni obietnice złożone widzom. Thriller "Sęp" to nie tylko doskonała muzyka, ale także genialny scenariusz. W głównych rolach zobaczymy Michała Żebrowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Annę Przybylską, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę. Do niedawna fabuła filmu trzymana była w tajemnicy.

Michał Żebrowski i Anna Przybylska w filmie "Sęp". / Fot. ITI Cinema Sp. z o.o.W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska), kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

Niebawem planowana jest premiera zwiastuna, który ma dać przedsmak tego, czego widzowie mogą się spodziewać w kinach.

"Sęp" - poznaj równanie nieśmiertelności. W kinach od 11 stycznia!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.