Facebook Google+ Twitter

Serafin wiedział o kamerze w jego gabinecie?

Były szef kółek rolniczych Władysław Serafin, wiedział o ukrytej kamerze w jego gabinecie - twierdzi "Gazeta Wyborcza". W jej ustawieniu rzekomo pomagali dziennikarze telewizji rolnej.

Serafin wiedział, że w jego gabinecie pracuje
ukryta kamera, bo sam pomagał ją instalować. W żadne potajemne operacje związane z jej instalowaniem, nie musiał nikogo z zewnątrz wtajemniczać, gdyż ma "swoją telewizję", którą można oglądać "na czterech kontynentach".

Po wybuchu afery taśmowej, Władysław Serafin twierdził i nadal nie zmienia zdania, że nie wiedział, że ta rozmowa jest nagrywana, zapewniał - "nie miałem pojęcia, że tam stoi kamera, moje zachowanie było naturalne".

Prezes zdania nie zmienia

Informatorzy "Gazety Wyborczej" mówią: "kazał ustawiać kamerę w tym miejscu". W długiej rozmowie tajni informatorzy "Gazety" opowiadają o szczegółach i smaczkach pracy ukrytej kamery. Zapewniają: "Kamera była włączona na długo przed wejściem Łukasika" - czytamy w http://wyborcza.pl/1,75248,12172998,Jak_i_z_kim_kreci_telewizja_Serafina.html. I zarejestrowała, jak prezes instruuje młodego człowieka znającego rzemiosło telewizyjne, w którą stronę ma być skierowana.

Później Serafin wychodzi, znów wraca. W końcu pojawia się z Łukasikiem. Do mediów trafiła zmontowana wersja nagrania, choć i z niej "nie udało się wyciąć poszlak wskazujących na rolę prezesa". "Przecież nie przypadkowo odsłania obiektyw na początku rozmowy i zasłania, kiedy usłyszał, co chciał".

Spec o znajomości "rzemiosła telewizyjnego" – to współpracownik Telewizji Rolniczej (TVR). Prezes Serafin zwraca się do niego jak do podwładnego. TVR jest nazywana "telewizją Serafina" – wyjaśnia jeden z informatorów.

"Spełnia się moje najskrytsze marzenie" - tak Władysław Serafin mówił o TVR przed dwoma laty na łamach częstochowskiej "Gazety Wyborczej". W Brazylii działa całodobowy program telewizji dla obszarów wiejskich, a w Hiszpanii i Portugalii są wielogodzinne. "Gdy jeździłem po świecie, podglądałem, zazdrościłem i wreszcie doszedłem do wniosku, że naszemu rolnikowi też się taka telewizja należy" - mówił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jasiu
  • Jasiu
  • 24.07.2012 00:41

Cybruch, nastepnym razem napisz coś w sobotę lub niedzielę. Nie walcz o punkty, walcz o czytelnika. Rozumiem, że musisz kopiować bo na własne przemyslnia cie nie stac. Ale postaraj sie zachować minimum przyzwoitosci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.