Facebook Google+ Twitter

Serce dla Konrada

15 czerwca w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu odbędzie się niezwykły koncert. Będzie to koncert charytatywny pod hasłem „Serce dla Konrada”. Rozpocznie się o godzinie 19, a bilet-cegiełka będzie w cenie 25 złotych.

Gdy składamy komuś życzenia życzymy zdrowia, szczęścia a dopiero później pomyślności. Jednak niestety w przypadku Konrada tego najważniejszego, zdrowia, zabrakło. Drodzy czytelnicy, dlatego przyjaciele zorganizowali koncert charytatywny. Wszystkie fundusze, które zostaną zebrane podczas jego trwania jak i wszystkie wpłaty na konto zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację Konrada Niebudka. Koncert odbędzie się pod hasłem „Serce dla Konrada”.

Charytatywne spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godzinie 19. w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Aktorem tego teatru przez 8 lat był Darek Niebudek, tata Konrada, znany jest jako aktor, konferansjer i kabareciarz polskiej sceny artystycznej. Od 2008 roku prowadzi Listę Śląskich Szlagierów w Telewizji Silesia. Aktorzy i przyjaciele Teatru Zagłębia zorganizowali specjalny koncert. W koncercie wezmą udział m.in. Renata Zarębska, Adam Zdunikowski, Janusz Radek, Jacek Łapot, Ewa Reymann, Bartek Jaśkowski, Jola Szewczyk, Ewa Lesniak, Barbara Lubos - Święs, Raweł Sobierajski.

Bilet na koncert jest cegiełką. Cena wynosi 25 złotych, ale oczywiście można przekazać więcej. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie.
Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą być na koncercie, a chciałyby wspomóc leczenie Konrada, mogą wpłacić pieniądze na konto Caritas diecezji sosnowieckiej:
Nr konta: 25 2490 0005 0000 4520 4459 1536 z dopiskiem "Konrad Niebudek".

19 czerwca w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się drugi koncert pt. „Mamy serce”. Szczegóły już wkrótce.

"Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa" 2 Tm 2,3

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wszystko fajnie i popieram! Tylko ciekawi mnie choroba Kondrada, nie wiem co go trapi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.