Facebook Google+ Twitter

Serce Lechowi, krew potrzebującym

30 marca rusza II akcja organizowana przez stowarzyszenie Wiara Lecha i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu dla kibiców Lecha Poznań, którzy zechcą oddać krew potrzebującym.

"Serce Lechowi, krew potrzebującym"
to główne hasło kolejnej akcji zbiórki krwi organizowanej przez stowarzyszenie Wiara Lecha i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. 30 marca oraz 2 kwietnia na placu przy pomniku Adama Mickiewicza, w godzinach 12.00 - 17.00 będzie stał autobus RCKIK, w którym kibice Kolejorza będą mogli oddać krew.

Pierwsze 10 osób, które odda krew w poniedziałek 30 marca otrzyma bilet na mecz z ŁKS Łódź. Pierwsze 10 osób, które odda krew 2 kwietnia otrzyma bilet na spotkanie z Ruchem Chorzów. Kolejne 10 osób otrzyma upominki ufundowane przez KKS Lech Poznań.

Na oficjalnej stronieWiary Lecha fani apelują: "Pokażmy raz jeszcze, że Wielkopolanie mogą liczyć na kibiców Lecha w każdej potrzebie. Liczymy, że i tym razem liczne grono kibiców Lecha weźmie udział w akcji nie tylko dla nagród i upominków."

Warto dodać, że WL i RCKiK współpracują nie tylko podczas jednorazowych akcji. Krew potrzebującym można oddawać przez cały czas na konto klubu Honorowych Dawców Krwi przy Wiarze Lecha, podając w RCKiK na ul. Marcelińskiej numer 258.
.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.