Facebook Google+ Twitter

Serduszka Tak dla Transplantacji

28 października 2013 r. w Sandomierzu, w Stowarzyszeniu na rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Tratwa" zakończono wykonanie 100 drewnianych serduszek Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i 100 programu Tak dla Translantacji.

Serduszka Tak dla Transplantacji / Fot. Jan Statuch28 października 2013 roku w siedzibie Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Tratwa" w Sandomierzu odbyła się wizyta pana Jana Statucha, Z-cy Prezesa Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i współtwórcy programu "Tak dla Transplantacji".

Było to niecodzienne spotkanie dla pana Jana i dla Patryka - 3,5 roku po przeszczepie serca. Byli świadkami końcówki prac nad realizacją pomysłu Pana Marka Różyckiego, właściciela firmy Galileusz Net z Mikołowa.

Serduszka Tak dla Transplantacji / Fot. Jan StatuchPomysł to mało. Zaprojektowane i precyzyjnie wykrojone w drewnie laserem 100 serduszek składanek Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i 100 programu "Tak Dla Transplantacji" trafiły do "Tratwy" właśnie od Pana Marka. Uczestnicy i pracownicy warsztatów pomalowali i zapakowali je w formie pięknego upominku. Są już gotowe do przekazania przyjaciołom, partnerom i sponsorom "Tak dla Transplantacji".

Serduszka Tak dla Transplantacji / Fot. Jan StatuchPan Marek podkreślił, że jest to dopiero początek. Obecnie zaangażował wiele osób i firm w specjalnym wydaniu płyty Fryderyka Chopina. Miesiąc temu pan Jan Statuch przedstawił Program "Tak dla Transplantacji" FSCCS i został zaskoczony pomysłami i energią pana Marka, jego wrażliwością i chęcią niesienia pomocy osobom chorym i potrzebującym.

Wielkie podziękowania należą się tym, którzy pomogli zrealizować do końca ten piękny pomysł z serduszkami dla osób okazujących wsparcie akcjom realizowanym przez Fundację SCCS.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.