Facebook Google+ Twitter

Seremetgate II. Kilka pytań, które postawić należy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-11-06 15:30

Nasi liderzy polityczni powinni domagać się powołania przez Sejm komisji, która mogłaby wyjaśnić kulisy „afery trotylowej” oraz dymisji prokuratora Seremeta, który zawiódł obywateli swoim brakiem profesjonalizmu.

 / Fot. .W związku z aferą trotylową należy postawić kilka ważnych pytań.

Oto ich lista: Jeśli premier Tusk klika tygodni wcześniej wiedział o „wysokoenergetycznych rewelacjach” (Andrzej Seremet potwierdza to, iż taką informację złożył Prezesowi Rady Ministrów), to dlaczego rząd nie zareagował na smoleńskie rewelacje bezpośrednio po ukazaniu się „trotylowego tekstu” w Rzeczpospolitej?

Dlaczego Seremet, przed spotkaniami z Kaczyńskim oraz Wróblewskim, nie zasięgnął opinii u prokuratora Szeląga, lecz odważnie „wrzucił w obieg medialny” informację zaprzeczającą ustaleniom ekspertów Prokuratury Wojskowej?

Newsweek z dnia 5.11. 2012 donosi, że dziennikarze Rzeczpospolitej obawiali się rosyjskiej prowokacji. Czy Seremet dowiedział się o „możliwości znalezienia materiałów wysokoenergetycznych” od Rosjan, skoro polscy eksperci pirotechniczni całkowicie temu zaprzeczają?

Wojciech Krysztofiak (autor prac naukowych w: „Synthese”, „Husserl Studies”, „Axiomathes”, „Semiotica”, „Filozofia Nauki”)

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+
(Wojciech Krysztofiak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.