Facebook Google+ Twitter

Serial House of Cards sprawił, że gra Monument Valley wróciła na szczyty list bestsellerów

W trzecim sezonie serialu "House of Cards" prezydent Frank Underwood sięga po iPada, by zagrać w grę Monument Valley. Krótka reklama wystarczyła, by gra wróciła na listy bestsellerów sklepów iTunes Store i Google Play.

 / Fot. materiały prasoweGra Monument Valley pojawiła się w trzecim sezonie serialu "House of Cards". Widzowie mogli zobaczyć scenę, gdy prezydent USA, Frank Underwood (w tej roli Kevin Spacey) rozrywa się po pracy właśnie z pomocą tej aplikacji. Ten krótki epizod wystarczył, by gra powróciła na listę najchętniej kupowanych w sklepie iTunes Store dla iPhone'ów i iPadów.

Obecnie Monument Valley znajduje się na 2. miejscu najchętniej kupowanych płatnych programów. Zajmuje też drugą lokatę wśród najczęściej pobieranych gier (wyprzedza ją jedynie Minecraft - Pocket Edition).

Wzrost sprzedaży nastąpił również w Google Play, czyli sklepie z aplikacjami dla urządzeń z Androidem. Monument Valley znajduje się na piątym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier.

Czytaj także: Fabuła piątego sezonu Homeland rozgrywać się będzie 2,5 roku po wydarzeniach z czwartego sezonu


Monument Valley to gra wyróżniona przez Apple nagrodą za najlepsze wzornictwo w 2014 r. i tytułem gry roku 2014. Stworzyło ją międzynarodowe studio USTWO. Fabuła gry jest bardzo prosta. Musimy przeprowadzić milczącą księżniczkę przez kolejne plansze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.