Facebook Google+ Twitter

SerwerSMS.pl ponownie z tytułem „Lidera Rynku”

Firma Artnet, właściciel Platformy SerwerSMS.pl otrzymała prestiżową nagrodę „Lider Rynku” w dziedzinie Masowej Wysyłki SMS. Firma odebrała statuetkę podczas uroczystej gali, która odbyła się 31 maja w hotelu Sheraton w Warszawie.

Przedstawiciel Platformy SerwerSMS.pl z nagrodą Tytuł „Lidera Rynku” kapituła konkursu przyznaje firmom, których produkty i usługi odznaczają się wysoką jakością oraz innowacyjnością. Platforma SerwerSMS.pl otrzymała również nagrodę „EURO LEADER”, która przyznawana jest firmom, które wykazują duży potencjał, aby konkurować na europejskim rynku usług mobilnych.

Konkurs „Lider Rynku” odbył się po raz czternasty. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.

„Cieszymy się bardzo z wyróżnień „Lidera Rynku” oraz „EURO LEADER”, które zostały przyznane naszej firmie i usługom, które świadczymy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bycie Liderem Rynku w obszarze masowej wysyłki powiadomień SMS to odpowiedzialne zadanie. Dlatego staramy się nadawać ton w branży SMS Marketingu wyznaczając nowe standardy obsługi klienta i definiując nowe modele biznesowe. Warto zaznaczyć, że liderem jesteśmy od samego początku działalności w branży SMS ponieważ prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce w 2006 roku zaoferowaliśmy naszym klientom usługę bezpośredniej komunikacji poprzez krótkie wiadomości tekstowe. Jak na lidera rynku przystało, nieustannie badamy rynek analizując postawy konsumentów względem komunikacji SMS i dostarczamy naszym partnerom cennych informacji ułatwiających planowanie i realizację kampanii SMS. Doceniają to nasi klienci, którzy miesięcznie wysyłają ponad 30 milionów krótkich wiadomości tekstowych w formie powiadomień, ofert, przypomnień, SMS-ów Premium itd. Sukces biznesowy SerwerSMS.pl zawdzięczamy profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych pracowników, a także zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy i klienci" - powiedział Artur Sadowski, Menadżer ds. Rozwoju, Platforma SerwerSMS.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.