Facebook Google+ Twitter

SerwerSMS.pl ze Złotym Medalem MTP

7 marca 2013 roku w Poznaniu odbyła się uroczysta gala, podczas której Platforma SerwerSMS.pl została nagrodzona statuetką oraz dyplomem za zwycięstwo w konkursie o „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich - Wybór Konsumentów”.

Artur Sadowski z Platformy SerwerSMS.pl ze statuetką i dyplomem / Fot. materiały prasoweSerwerSMS.pl otrzymał Złoty Medal głosami uczestników Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA 2012 oraz Internautów.

Pod koniec listopada Platforma SerwerSMS.pl została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA 2012. Wówczas na stronie internetowej targów równolegle odbywał się konkurs „Złoty Medal – Wybór Konsumentów” w którym na produkty i usługi nagrodzone Złotym Medalem swoje głosy oddawali odwiedzający targi konsumenci oraz Internauci.

W kategorii „Najlepszy produkt Targów GMINA” Platforma SerwerSMS.pl rywalizowała o głosy z firmą Miejski Alfabet
- ASTROMAL, producentem wyjątkowych mebli do przestrzeni publicznych w kształcie liter. Ostatecznie Platforma SerwerSMS.pl zwyciężyła w konkursie „Złoty Medal – Wybór Konsumentów” stosunkiem głosów 61% do 39%.

Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA 2012 były miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami sektora prywatnego i publicznego oraz źródłem inspiracji dla wprowadzania w gminach innowacyjnych pomysłów i rozwiązań. Podczas tego wydarzenia Platforma SerwerSMS.pl promowała usługę „Informator SMS” jako jeden z najbardziej efektywnych sposobów na poprawienie komunikacji urzędów z klientami.

„Oferowane przez nas rozwiązanie „Informator SMS” umożliwia prowadzenie dwukierunkowej komunikacji między instytucjami publicznymi a mieszkańcami. Korzyści z wprowadzenia dodatkowego kanału komunikacji są wyraźnie odczuwalne n.in. w sferze bezpieczeństwa mieszkańców, którzy mogą być w porę ostrzegani np. przed groźnymi zjawiskami atmosferycznymi. Ponadto zaproszenia na organizowane przez gminę wydarzenia kulturalne, sportowe wysyłane SMS-ami mogą zapewnić wysoką frekwencję mieszkańców. Aby w pełni pokazać szeroki wachlarz możliwości „Informatora SMS” oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania tej usługi. Uruchomienie systemu jest bezpłatne, gmina płaci tylko za wysłane wiadomości.” – powiedział Artur Sadowski, Menadżer ds. Rozwoju, Platforma SerwerSMS.pl

Jak wynika z ustaleń Platformy SerwerSMS.pl opublikowanych w raporcie z badania „Komunikacja SMS w Polsce 2012” instytucje publiczne nie wykorzystują w pełni możliwości komunikacji z mieszkańcami za pomocą SMS-ów. W ciągu ostatniego roku otrzymywanie wiadomości tekstowych z informacją od instytucji publicznych zadeklarowała jedynie jedna piąta ankietowanych Internautów. Z subskrypcji SMS-owych wiadomości od instytucji publicznych najchętniej korzystają osoby po 50. roku życia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.