Facebook Google+ Twitter

Serwis Giernik poszukuje współpracowników

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-06 19:32

Serwis giernik.pl poszukuje redaktora. Może nim zostać każdy z was!

Interesujesz się grami komputerowymi, konsolowymi lub planszowymi? Chcesz podzielić się swoim hobby z innymi? Serwis giernik.pl to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie.

Tutaj możesz nie tylko przeczytać najnowsze informacje ze świata gier, recenzje i felietony ale także możesz napisać własne wiadomości! To proste. Wystarczy, że klikniesz tutaj, zarejestrujesz się i już możesz napisać swój pierwszy tekst!

Jesteśmy otwarci na Twoją propozycję. Możesz pisać opinie, felietony, newsy, albo otworzyć własnego bloga! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej - czekamy na Twoje pytania. Możesz je zadać za pośrednictwem naszego profilu facebook.com/giernik lub wysłać na adres e-mail m.kowal@giernik.pl

Ale to nie wszystko! Serwis giernik.pl szuka stałego współpracownika Zasady są proste - pracujesz z domu, piszesz newsy, felietony, recenzje i dostajesz za realne pieniądze (może nie miliony, ale na gierkę, albo piwko wystarczy :)

Pokaż co potrafisz! Październik będzie miesiącem otwartym na giernik.pl. Aż do początku listopada będziemy czekać na wasze teksty. Ci, którzy okażą się najlepsi będą mogli podjąć z nami stałą współpracę.

Szukamy osób, które będą regularne, zdolne, a gry są przede wszystkim ich hobby! Jesteś zainteresowany? Napisz maila na m.kowal@giernik.pl!

Chwytajcie więc za klawiatury, pady i inne kontrolery. Czas zacząć grać!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.