Facebook Google+ Twitter

Serwis, który podszywa się pod Wiadomości24.pl?

Serwis www.twojewiadomosci24.pl nie ma nic wspólnego z Wiadomościami24.pl. Fakt, że używa nazwy zarejestrowanego przez nas tytułu prasowego Wiadomości24, niczego w tej kwestii nie zmienia.

Wyjaśniam rzecz dlatego, iż docierają do mnie pytania Autorów, wprowadzonych w błąd domeną. Mimo mylącej nazwy, serwis nie ma jednak żadnych związków z Wiadomościami24.pl ani wydawcą - Polskapresse sp. z o.o.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 14.07.2010 12:17

A ja kliknę w swoje zawarte w linku, którego podała Sława

W24 przesadziło ze swymi niepoważnymi oskarżeniami (chodziło mi o czepianie się tytułu i no i ten straszak sądem, ale to bardziej w komentarzach)

W sieci jest tak dużo miejsca, że starczy miejsca dla Każdego (błęedu z powodu podwójnego
użycia slowa miejsca nie poprawiłem, niech będzie.)

A-ha jeśli w jakiekolwiek towarzystwo bym wszedł, to z chęcią do ITPZ Istotne Towarzycho Poszukiwania Zdarzeń (nie wyłączając ezoterycznych) a jutro (bo rzeczywistość się zmienia-nazwa Towarzycha też zapewne się zmieni.

P.S
Sławo czy możesz oczekiwać serdecznych pozdrowień właśnie z tego miejsca
Pozdrawiam Cię więc ze starego miejsca

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to już wiem dlaczego nie pisze komentarzy Heniu Kokot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzecz jasna, podobnie brzmiący tytuł jest zagrywka psychologiczną. Uparte dyrdymały na temat TWA na naszym portalu potwierdzaja sie o tyle, że prawdziwe TWA w całosci przeszło na portal pani Sławy, czy TW24.
Piękny gest w stosunku do pewnego pana, cierpiącego na niedosyt aplauzu, któremu dobrzy ludzie stworzyli portal, aby mógł być redaktorem, a nawet naczelnym. Nie pytam, kto płaci, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. :):):)
Teksty - z małymi wyjątkami - to powtórka z rozrywki. Podobno oglądalnośc rosnie, ale to tez jedna z drobnych róznic między W24 a NW24: nie widać ilości wejść, a zapewnienia pani Sławy o lawionowo rosnacej popularnosci, pozostają dla czytelnika jej zapewnieniami.
W sumie: znakomite samopoczucie ze sprytnego figla i nadzieja na konkurencyjność w stosunku do W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Adam, Adam..Ty masz chyba bzika na punkcie Witka. dosłownie, jak" rzep psiego ogona"..Daj siana..;)
albo z całej siły o sosnę..z główki..może ci minie:))

Miłego dzionka:))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2010 14:23

Coś Ty zlecenie dostał Adamie, że tak dziarmolisz, klikając sobie w co popadnie. Co, jakie tramwaje. Ty nawet nie wiesz tego, że po Opolu nie jeżdżą tramwaje, aaa poprawił się. Mamy mieć powietrzną gondolę.

A niech Cie drażnia komenty, twoja sprawa - skoro tyś rodrażniona baba a nie realny obserwator, to nic już nie można. Nie przejmuj się, bo pikawa ci siądzie.

Nie muszę niczego grać, a Ty zmyślaj…

Nie jestem jednym z Was, jak to nazwałeś, bo każdy się różni itd. Jak zdejmiesz tę "zardzewiałą zbroję logiki" i przyjmiesz to na klatę, to trzepnie rozumem i moze pojmiesz wtedy ( e taam), że jak wiele ci sie wydaje

Będziesz ostatnim do pomocy (he-he), bo się po prostu nie nadajesz. Bo ty myszkujesz a nie piszesz. Czy potrafisz w ogóle, hmm

Wiem, wiem że „piękne słowa” są powodem alergii. Trudno i też kilka nazwisk z Twoje Wiadomosci24, ale to już Twój problem. I o to chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2010 11:38

Wiesz, Witoldzie... "Kreatorzy pięknego słowa" podeptali kiedyś Rejtana.

Drażnią mnie Twoje komentarze, przyznaję. Jeśli w życiu realnym postępujesz zgodnie z poglądami, które nam tu prezentujesz, powinieneś uważać, by tramwaj Cie nie przejechał. Może Ci się przecież wydawać, ze to muza nadlatuje... a to "dziewiątka" - z Katowic do Bytomia. Nie, ok... jesteś z Opola, uważaj na autobusy...

Piszesz wiele, nieskładnie - a nie chodzi tylko o Twój powyższy komentarz - i starasz się być oryginalnym za wszelka cenę. Witoldzie, czego Ci brakuje? Jesteś jednym z nas i zawsze możesz liczyć na pomoc...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.06.2010 21:52

Sojusze są jednak zmienne. Wystarczy jedna nazwa i klops.

Nie wiem jak długo będę jeszcze na w24 (praca trwa) nie wiem ile miejsca zagrzeję na Twoje wiadomości24 – ale ruch w Internostradzie jest potężny. To kapitalna szansa, aby wirtualną rzeczywistość przeładować do maksimum słowami. Trudno-życie się komplikuje, zdarzenia o różnym charakterze zaiwaniają z szybkością prawie pershinga i stąd potrzeba natychmiastowego wypowiedzenia się, wyblogowania, wyklikania na kompie, a w końcu pozostaje najprzyjemniejsza opcja-wylogowanie się, jeśli coś będzie nie tak.
Kiedy wchodziłem w kwietniu 2009 na w24, to wchodziłem na gotowe i podobnie chyba jest na Twoje wiadomości.24-wszedłem na gotowe, lecz swoje oddam w jak najlepszej wiedzy i wierze. Przed w24 istniały wiadomości Onet (które też są przez 24 h) i wiele innych które - podobne w nazwie , ale nie słyszałem ani nie wyczytałem, żeby szefowie tych serwisów doszukiwali się zagrożenia i sugerowali prawne konsekwencje. Widocznie ma się to zmienić.

Twórcy Twoje Wiadomości wykazali się wielce obiecującą kreatywnością „niezależne medium nie związane z żadną opcją polityczną (można w to wierzyć bądź nie); Zaproszenie wszystkich miłośników pióra i kreatorów pięknego słowa (czy to boli najbardziej); no i największy hit portalowy „Tu się myśli i dba i o autora i o czytelnika". To są na razie intencje. Zobaczymy efekty
Zapewne robi się to samo Tu-na w24, choć niektórzy maja (bądź mieli) co do tego wątpliwości. Ja mam. Oczywiście, że pewne rzeczy są podobne, a co podobne to i nie takie znowu odległe, prawda

DO z W24 więcej piszą o DO z Twoje Wiadomosci24, niż odwrotnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Abstrahując od kwestii prawnych - ktoś kto psioczy na w24, wciąż krytykuje, ucieka stąd w otoczce skandalu, teraz używa podobnej nazwy, jakby jeszcze słowem "twoje" dyskredytował ten serwis. To bardzo, bardzo nie w porządku.

Można stąd pójść i założyć naprawdę dobry serwis, z dobrą nazwą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.06.2010 19:47

Rzeczywiście... Chętnie gotuję (takie moje hobby). Spalony tłuszcz śmierdzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobiście uważam, iż nie ma się czym przejmować. Serwis, który zasadza się na odgrzewaniu kotletów, do tego na spalonym wielokrotnie tłuszczu, konkurencją żadną nie jest. Moralnością innych nie powinniśmy się zaś przejmować, póki nie godzi to w praktyce w nas samych. To jest tak, jak ze wspomnianymi telefonami Nokla - tortu oryginalnej marce nie nadgryzie z prostego powodu - podróbce jakościowo daleko jest do oryginału.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.