Facebook Google+ Twitter

Serwis tylko dla pięknych

Przekonaj się, czy dla innych jesteś piękna, choć niekoniecznie bogata.

 / Fot. www.sxc.hu, http://www.sxc.hu/photo/1195973W sieci powstaje coraz więcej serwisów społecznościowych skupiających ludzi wokół różnych zainteresowań lub przeżyć. Na każdym z nich można bez problemu się zarejestrować i od razu korzystać z tego co dana społeczność daje. Ale w sieci istnieje serwis, na którym nie zarejestruje się każdy, no chyba, że jest piękny. Mowa o stronie BeautifulPeople.com, bodajże jedynym takim serwisie na świecie.

Serwis BeautifulPeople.com ma 180 tys. członków w takich krajach jak: Wielka Brytania, USA, Dania, Japonia, Hiszpania, Włochy, Kanada i Australia. Serwis będzie też dostępny niedługo we Francji, Niemczech, Indiach, Hong Kongu, Rosji, Chinach oraz Europie Środkowo Wschodniej.

Celem portalu jest skupienie wokół siebie ludzi pięknych. Do tego elitarnego klubu trudno się jednak dostać. Tylko co piąty zainteresowany ma szansę na zostanie jego członkiem.

Jak to działa?


Każdy zainteresowany, może przesłać do portalu swoje zdjęcie z krótkim opisem. W ciągu 48 godzin przyjdzie decyzja czy dana osoba może wstąpić do klubu. O tym, czy aplikujący zostanie przyjęty, decydują już zarejestrowani członkowie. Oceniający mają do dyspozycji odpowiedzi określające piękno: Tak, zdecydowanie, Hmm tak, OK, 'Hmm nie, za bardzo, Zdecydowanie NIE.

Czy się opłaca?


Serwis BeautifulPeople.com posiada też dosyć skuteczny portal randkowy ze sporymi osiągnięciami. Według informacji prasowej, ponad 80 tys. członków miało ze sobą romantyczną przygodę, zawarto ponad 10 tys. małżeństw lub poważnych związków, urodziło się ponad 400 dzieci ze związków osób zarejestrowanych na portalu.

Serwis chwali się, że dzięki zostaniu członkiem otwiera się droga do współpracy z najlepszymi firmami czy agencjami modelek, a ponadto można uczestniczyć w ekskluzywnych przyjęciach i korzystać z wielu innych rzeczy.

Wiele osób może powiedzieć, że takie serwisy dzielą ludzi na pięknych i brzydkich, a to już krok do dyskryminacji i tworzenia systemu klasowego. Z drugiej strony nie każdy przecież może korzystać np. z usług private banking, a to też jest swego rodzaju dyskryminacja i dzielenie na biednych i bogatych.

W każdym razie, jeśli chcesz się przekonać czy jesteś piękna lub piękny, po prostu prześlij swoje zdjęcie. Rejestracja i uczestnictwo na portalu są darmowe.

Źródło: PR Newswire
http://www.prnewswire.com/news-releases/beautifulpeoplecom-goes-global-65970757.html prnewswire.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.