Facebook Google+ Twitter

Sesja kandydatek do tytułu Bursztynowej Miss Polski 2010

Pod Bramą Targową w Elblągu, 18 sierpnia, odbyła się sesja z kandydatkami do tytutułu Bursztynowej Miss Polski 2010, w której uczestniczyć mógł każdy.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Anna Rumińska. Fot. Mateusz Smoliński
Anna Rumińska. Fot. Mateusz Smoliński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Plus za obecność na sesji i pokazanie czytelnikom ładnych dziewczyn. Dobrze by było, gdyby w przy okazji podobnej sesji, fotografowie zasugerowali organizatorowi inne ustawienie modelek. Od biedy mogłaby zostać już nawet ta nieszczęsna, ceglana ściana, ale gdyby modelki ustawić od niej w większej odległości, przy użyciu dłuższej ogniskowej i otwartej przysłonie, ściana widoczna byłaby poza głębią ostrości, tworząc bardziej neutralne tło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam. "Ceglane tło" było już narzucone z góry- po prostu tak organizatorzy rozstawili modelki. Fotografowie mogli tu jedynie popracować nad tym, co chcą pokazać. Dzisiaj jest finał Bursztynowej Miss Polski 2010. Postaram się "wyciągnąć" dziewczyny, by móc pozwolić sobie na więcej. :) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja uważam, że autor celowo fotografował "do pasa" chciał przedstawić Portret a nie "nogi". Dzisiaj modne sa wszędzie szokujące kontrasty...a ta ściana z cegły oddaje to doskonale. Fotografia jak również każda inna sztuka wymaga kreatywności i własnego spojrzenia. Moim zdaniem w sztuce nie ma tak mocno "ciasnych zasad".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za wcześnie dałem 5' za te zdjęcia!...Ustawianie tak pięknych bursztynowych dziewczyn pod ścianą z czerwonej cegły, nie godzi się zupełnie z ideą Miss Polski! To znaczy: akceptujemy kobiety (i siebie!) tylko "do pasa"; czy tak??! Dziewczynom życzę profesjonalnego fotografa!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ładne zdjęcia ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.