Facebook Google+ Twitter

Setki rowerzystów jeżdżą nocą w Tychach

Wszystko za sprawą organizowanych od 2004 roku Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych. Rajdy odbywają się raz w miesiącu, przez cały rok, w czterech edycjach: zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej.

Tyski Nocny Rajd Rowerowy / Fot. Michał KasperczykNajwiększym powodzeniem cieszy się edycja letnia, która gromadzi nawet po 300 uczestników w każdym wieku!

Najbliższa okazja, by sprawdzić atmosferę panującą na Tyskich Nocnych Rajdach Rowerowych już w piątek 20 kwietnia 2012 r. Początek imprezy o godz. 22.30. Rowerzyści już na starcie otrzymują od organizatorów imprezy opaski odblaskowe w ramach prowadzonej akcji:

„Lepiej widoczni - widocznie Lepsi”
Następnie udają się w trasę, która tym razem będzie łącznie liczyć ok. 20 km. Na jej półmetku tradycyjnie zapłonie ognisko. Jest to również doskonała okazja by lepiej poznać i zintegrować się z innymi rowerzystami. Szczególnie ważne jest to przed sezonem. Ogniskom towarzyszy muzyka i wspólne śpiewy przy gitarze, bądź akordeonie. Choć zdarzały się nawet rajdy z karaoke.

Uczestnicy rajdu powinni jednak pamiętać o oświetleniu roweru i odpowiednim ubiorze, bo noce są jeszcze chłodne, a rajd odbywa się bez względu na pogodę.

Podsumowując:
Zbiórka uczestników w piątek 20 kwietnia 2012 r. przed godz. 22.30 przy restauracji McDonalds w Tychach (al. Bielska 110). Wyjazd na trasę o godz. 22.30!

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku. Od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w czterech edycjach: zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny. Uczestnicy w czasie każdego z nich bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke bądź biesiadowali we własnym gronie. Organizatorem i inicjatorem rajdów jest serwis www.noltychy.pl

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.