Facebook Google+ Twitter

Setki tysięcy internautów czeka na NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-08-11 13:51

W piątkową noc z 12 na 13 sierpnia br., niebo zapłonie w malowniczym spektaklu spadających gwiazd. Z tej okazji internauci na facebooku gromadzą się celem podziwiania nocnego spektaklu i „łowienia życzeń" - jest ich już ponad 180 000!

NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 to specjalny event na portalu społecznościowym facebook.com, który skupia wszystkich internautów mających marzenia. „Jeśli jesteś marzycielem i masz głowę pełną życzeń do spełnienia to ten event jest dla Ciebie. Tej nocy niebo nad Polską zapłonie w malowniczym spektaklu spadających gwiazd” – mówi Przemysław Jaczewski, strategy director agencji reklamowej spice, która jest organizatorem akcji. Liczba „poławiaczy marzeń” rośnie w lawinowym tempie kilku tysięcy osób na dobę. Na dwa dni przed kulminacją NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011 było ich już 180 tysięcy!

Polska pełna marzeń
NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD to event pełen pozytywnych emocji – koncentruje się na dobrych odczuciach i marzeniach. Liczne potwierdzenia uczestniczenia w akcji przez użytkowników facebooka pokazują, że młode pokolenie internautów ma ogromne pokłady pozytywnej energii. Osoby biorące udział w evencie potwierdziły to, zapraszając do akcji ponad ćwierć miliona osób. Oficjalna NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD (Night of Falling Stars) organizowana jest przez agencję spice po raz drugi. Do akcji dołączyć może każdy, kto chce razem z setkami tysięcy osób propagować ideę „spoglądania czasem do góry” – „szczególnie w okresie jednej z najpiękniejszych nocy w roku” – dodają organizatorzy.

Wspaniałe zjawisko na niebie
„Spadające gwiazdy” to resztki roju perseidów spalających się w atmosferze Ziemi. Największą aktywność na niebie będzie można zaobserwować od 20:00 do ok. 6.00 rano w noc z piątku na sobotę (12.08-13.08.2011). Samo zjawisko będzie można jeszcze oglądać do około 25 sierpnia 2011.

Do wydarzenia można dołączyć na oficjalnej stronie NOCY SPADAJĄCYCH GWIAZD 2011. Więcej informacji o nocnym spektaklu znaleźć można na fanpage’u NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD.

http://www.facebook.com/NOCSPADAJCYCHGWIAZD?sk=events

( )

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.