Facebook Google+ Twitter

Sex, drugs and... narty

Jeśli myślicie, że osiągnięcie sukcesu wymaga wielu wyrzeczeń, jesteście w błędzie. Są bowiem ludzie, którzy przez sportowe (i nie tylko) życie przemykają szybko, na wariata i mają przy tym niezły ubaw.

Od początku swojej ciekawej kariery robi tak Bode Miller, narciarz-alpejczyk rodem z kraju Jankesów. Wychowany gdzieś w lasach stanu New Hempshire, bez bieżącej wody i elektryczności. 28-letni sportowiec jest żywym zaprzeczeniem twierdzeń, że tylko ciężką pracą i  wyrzeczeniami w życiu osobistym można osiągnąć status gwiazdy i jeszcze zdobyć kilka trofeów przy okazji. Tych bowiem niesfornemu Amerykaninowi nie brakuje. Medale olimpijskie, Puchar Świata to tylko niektóre z jego osiągnięć, do których zresztą nie przywiązuje chyba większej wagi. Bo najważniejsza w życiu jest zabawa!


Bode Miller. Fot. PAP/EPA/Alessandro Della BellaZa to właśnie kochają go kibice i za to ma przechlapane u działaczy. Tych ostatnich przyprawia o niemały ból głowy swoimi ostrymi, kontrowersyjnymi wypowiedziami. A to jest za legalizacją dopingu, a to opowiada gdzie i z kim się napił , a to startował na kacu, a to, a tamto... Rewelacji padających z jego ust jest co niemiara, a każda nowa jeszcze atrakcyjniejsza od poprzedniej. I co najbardziej  zdumiewające, wiele z tego co ma sympatyczny alpejczyk do powiedzenia jest prawdą .Ot, taki już to po prostu szczery do bólu facet.

To jednak on jest centralną postacią cyrku objazdowego pt. Puchar Świata, to on przyciąga kibiców na stoki narciarskie i sprawia, że zawody mają swój niepowtarzalny charakter. Chcąc nie chcąc trzeba się więc z nim liczyć. Można go nie lubić, można się na niego obrażać (a bardzo często jest za co), ale nie można go ignorować. Choć on akurat nie miałby nic przeciwko temu, bo np. tacy dziennikarze to kolejna grupa osób,  którą posłałby do wszystkich diabłów.

Podczas zeszłorocznych XX Igrzysk Olimpijskich  ten wybitny skądinąd narciarz żadnego tytułu nie zdobył, raz był piąty, a kilku konkurencji w których występował, nie ukończył. Łzy rozpaczy ani mu jednak w głowie, bo jak sam przyznał, czasu bynajmniej nie stracił i  przez dwa tygodnie „bawił się na olimpijskim poziomie”. Jak więc na prawdziwego olimpijczyka i turystę w jednym przystało, zwiedzał to co Włochy mają najlepsze (i to nie Koloseum lub Krzywą Wieżę) w towarzystwie swojej kolejnej dziewczyny – modelki i aktorki filmów dla dorosłych, pił na umór i miał generalnie wszystkich w głębokim poważaniu.

Życie Bode Millera jest dokładnie takie jak jego występy na stoku - porywające, bez zbędnych kalkulacji. Jeśli wygrywa, jest świetnie, jeśli wypada z trasy ... też jest dobrze, bo zawsze  potem można iść na piwko i mieć „ fun”. Carpe diem w najczystszej postaci. I jak tu   nie kibicować   komuś  takiemu...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

i tak go lubie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy artykul o ciekawym czlowieku. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie ten :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach taki taki fajny temacik, innymi słowy, bo w życiu trzeba się wyluzować...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie jest przypadkiem ten, który zasłynął zagubieniem swego olimpijskiego medalu podczas jednej z imprez...?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.