Facebook Google+ Twitter

Sezon narciarski 2009/2010 w Polsce czas zacząć!

Nareszcie nadeszła długo wyczekiwana zima! Narciarze już zacierają ręce na myśl, że już w ten weekend ruszy znaczna część wyciągów w naszym kraju. U nas dowiecie się, gdzie warto wybrać się na narty w danym regionie.

Beskid Śląski

Stożek:
Pierwszym przystankiem podczas naszej wirtualnej wycieczki po ośrodkach narciarskich będzie Wierchomla otworzyła kilka ciekawych tras na najbliższy weekend (zdjęcie luty 2009) / Fot. Paweł Kiliańskiwiślański "Stożek". Otwarcie sezonu nastąpi w piątek, 18.12. Do dyspozycji amatorów białego szaleństwa będzie trasa znajdująca się przy wyciągu krzesełkowym.
Śnieg: 20-30 cm

Soszów:
Drugi wiślański ośrodek, który w ten weekend zostanie udostępniony dla narciarzy. Dla jeszcze lepszego komfortu jazdy powiększono i oświetlono trasę nr 2, dzięki czemu stała się ona jeszcze bardziej bezpieczna. Rozpoczęcie sezonu - piątek 18.12.
Śnieg: 20- 40 cm

Tatry

Witów-ski:
Dla prawdziwych fanów białego szaleństwa, którzy pojawią się w niedzielę (20.12) w tym ośrodku, przygotowano zawody o „Puchar Witowa”. Sezon rozpocznie się dzień wcześniej.
Śnieg: -

Szymoszkowa:
Dobre warunki panują na polanie Szymoszkowej, gdzie obecnie leży ok. 70 cm ubitego podkładu. W ten weekend będzie otwarta mała kolej, natomiast duży wyciąg krzesełkowy zostanie udostępniony narciarzom za tydzień. Rozpoczęcie sezonu nastąpi 19.12.
Śnieg: 70 cm

Nosal:
Jeden z ośrodków, który najwcześniej zdecydował się na otwarcie sezonu 2009/2010, bo już w czwartek 17.12. Dla narciarzy zostaną udostępnione wyciągi nr 2, nr 4 i nr 5.
Śnieg: -

Białka Tatrzańska:
W Kotelnicy Białczańskiej sezon rozpocznie się 18.12 od uruchomienia kolei linowej nr 11 oraz ośrodka Bania. Następnego dnia ruszą wyciągi na Kaniówce.
Śnieg: -

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A Zwardoń gdzie? ;> ;p

Szykuj się na mój powrót! :D

5* za info

Komentarz został ukrytyrozwiń

zacząć czas! 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.