Facebook Google+ Twitter

Sharon Stone z wizytą w Polsce

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-16 20:08

Magnetyczna uwodzicielka z filmu "Nagi Instynkt", obdarzona wyjątkowo wysokim ilorazem inteligencji, Sharon Stone, jest z krótką wizytą w Polsce. Przyjechała reklamować jedną z marek samochodów.

Przy tej okazji spotkała się w Warszawie z dziennikarzami. Wyznała, że lubi szybką jazdę autem. Pytana o ulubionych muzyków, gwiazda wymieniła Cole'a Portera, Boba Dylana i Ellę Fitzgerald.

Przyznała, że zna sporo polish jokes, ale ma też inne skojarzenia z naszym krajem, gdyż w Pensylwanii, skąd pochodzi, bylo wielu polskich imigrantów. "Jako dziecko poznałam polskie potrawy - wspominała Sharon Stone - Jadałam polskie kiełbasy, czy kanapki. Oglądałam ludzi tańczących polskie tańce, słuchałam polskiej muzyki, i gry na na akordeonie. Mam liczne wspomnienia związane z polską kulturą." - zapewniła gwiazda.

Aktorka odpowiadała też na pytanie o źródła wewnętrznego piękna, którym emanuje. Sharon Stone wyznała, że bardzo dobrze się czuje, od chwili, kiedy zmieniła podejście do samej siebie i do innych ludzi. "A stało się tak gdy skończyłam 50 lat" - wyznała Sharon Stone

"Zrozumiałam, że musimy akceptować samych siebie, takich, jacy jesteśmy w swej niepowtarzalności. I że jesteśmy tym, kim jesteśmy, z naszym własnym wewnętrznym pięknem. Zrozumiałam, że nigdy nie stanę się kimś innym, nie będę ani wyżża, ani niższa, ani szczuplejsza, ani grubsza, ani też bardziej zabawna, niż jestem. Więc: lubcie mnie, lub nie. A jeśli mnie nie lubicie, to .... przepraszam bardzo, ale ...spadajcie!" - powiedziała aktoka, a jej szczere wyznanie wywoło pełne uznania brawa polskich dziennikarzy.

Sharon Stone, seksowna i psychopatyczna zabójczyni Catherine Tramell z filmu "Nagi Instynkt" Paula Verhoevena, była nominowana do Oscara za rolę luksusowej prostytutki w filmie 'Kasyno" Martina Scorsese. Aktorka pozostanie w Polsce do jutra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.