Facebook Google+ Twitter

Shell Helix Produktem Optymalnym

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-10 11:46

Oleje silnikowe Shell Helix otrzymały certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality”, w kategorii Motoryzacja – samochody, części, eksploatacja – oleje silnikowe.

Celem ogólnopolskiego plebiscytu „Price Quality” jest wyłonienie produktów, których jakość idzie w parze z ceną, a ich wzajemny stosunek do siebie jest wprost proporcjonalny. Certyfikat jest przyznawany wyłącznie produktom wartym swojej ceny, które zyskały uznanie konsumentów w wiarygodnym ogólnopolskim badaniu rynku przeprowadzanym w ramach akcji.

„Otrzymany certyfikat Price Quality jest potwierdzeniem, że zakup oleju Shell Helix to mądra decyzja, bo kupujemy produkt warty swojej ceny. Mamy nadzieję, że ten certyfikat ułatwi konsumentom wybór odpowiedniego oleju silnikowego.” – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Warto zaznaczyć, że oleje silnikowe Shell Helix Ultra Professional, oparte na Technologii Shell PurePlus, zostały także wyróżnione godłem „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014”, w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług. Ponadto Technologia Shell PurePlus otrzymała także tytuł „Innowacja Roku 2014”, który potwierdza nowatorskie podejście Shell i szeroki wachlarz korzyści wynikających z zastosowania tej technologii w produkcji olejów silnikowych.

Ogólnopolski plebiscyt jest organizowany przez Centrum Badań Rynkowych i Konsumenckich OptimaRates.com, który w gronie ekspertów skupia handlowców, producentów, ekonomistów, architektów oraz inżynierów budownictwa. Więcej informacji na temat plebiscytu na stronie https://pricequality.eu/o-plebiscycie.html

O Shell
Shell jest wiodącym globalnym dostawcą środków smarnych dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn przemysłowych. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne powstają w trzech głównych centrach badawczo-rozwojowych w Hamburgu, Szanghaju i Houston. Shell produkuje oleje w 50 blendowniach, a smary w 17 zakładach produkcyjnych na świecie, na bazie oleju powstałego z gazu naturalnego, w największej instalacji petrochemicznej zlokalizowanej w Katarze. Niezmiennie od 7 lat Shell zajmuje pierwsze miejsce wśród dostawców środków smarnych na świecie (źródło: Kline&Company).
(Monika Bladowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.