Facebook Google+ Twitter

Show Your Dance w Jędrzejowie już po raz czwarty

Centrum Kultury w Jędrzejowie zaprasza na turniej taneczny Show Your Dance - pokaż swój taniec. Eliminacje odbędą się 31 stycznia 2011 r., finał - 12 lutego.

Oficjalny plakat imprezy / Fot. Artur Smerkowski12 lutego 2011 r. już po raz czwarty w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbędzie się doskonale znany jędrzejowskiej młodzieży turniej taneczny Show Your Dance - pokaż swój taniec.

Turniej składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap, casting, odbędzie się 31 stycznia 2011r. o godz. 12 w sali kameralnej CK. Drugi - finał - zaplanowano na 12 lutego 2011 r. na godz. 17 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Jędrzejowie. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Historia turnieju Show Your Dance - pokaż swój taniec sięga 2008 r. Wtedy to zastępca dyrektora CK Sebastian Sipa wraz z radnym Rady Miejskiej w Jędrzejowie Robertem Krukiem wpadli na pomysł zorganizowania tejże imprezy. Pierwsza edycja turnieju odbiła się szerokim echem w powiecie jędrzejowskim. Z biegiem lat turniej nabierał co raz to większego rozmachu - zgłaszało się coraz więcej uczestników, tym samym zwiększając poziom imprezy. Turniej już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez CK.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę internetową Centrum Kultury w Jędrzejowie, odnaleźć plakat promujący imprezę, pobrać kartę zgłoszenia, wydrukować ją, wypełnić i dostarczyć do zastępcy dyrektora CK Sebastiana Sipy.

Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Jędrzejowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.