Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11096 miejsce

"Show-biznes to próżny świat" - wywiad z Ewą Wojciechowską

Nie odpowiadało jej bycie wieszakiem, więc zrezygnowała z modelingu. Nie lubi pisać o porażkach, uwielbia o sukcesach. Czasem czuje się jak pogotowie show-biznesowe. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Ewa Wojciechowska.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Ewa Wojciechowska / Fot. Łukasz PiętaDwa lata temu została redaktor naczelną Plejady i od razu zaczęła pracować nad zmianą profilu portalu. Dziś znajdziemy tam informacje dotyczące całego medialnego świata - nie tylko produkcji TVN, jak było kiedyś, a dodatkowo - publikowane newsy są wiarygodne, sprawdzane bezpośrednio u znanych osób. Starania Ewy Wojciechowskiej zostały docenione, gdyż niedawno za swoja pracę odebrała nagrodę "Kobieta Roku Glamour" w kategorii "Kreatywna w biznesie".

Przed objęciem dowództwa nad Plejadą, pracowała w kolorowych magazynach, m.in. "Gali" czy "In style". I choć od zawsze interesował ją show-biznes, z pierwszego eventu, na którym była, wyszła z płaczem. "Ten świat to gra, której zasady trzeba poznać i albo się je akceptuje, albo szybko się wypada" - podkreśla Ewa Wojciechowska.

Dziennikarka Ewa Wojciechowska gościła w redakcji W24 / Fot. Łukasz PiętaJednak zanim związała się z dziennikarstwem, próbowała swoich sił w modelingu. Choć nazywa się "prowincjonalną modelką", brała udział w pokazach Karla Lagerferda, Jerzego Antkowiaka czy Ewy Minge. "Kiedy uświadomiłam sobie, że od dziewczyn w tym zawodzie wymaga się, by były wieszakami i w ogóle się nie odzywały, stwierdziłam, że nie chcę, żeby ktoś mną tak pomiatał" - wyznaje Ewa Wojciechowska.

Od najmłodszych lat interesowały ją także wybory "Miss Polonia" i nawet marzyła, żeby kiedyś wziąć w nich udział. Później uznała, że chodzenie w kostiumie kąpielowym przed jurorami jest bardzo poniżające, ale mimo tego zainteresowanie konkursem piękności pozostało i przerodziło się w książkę "Miss Polonia. A jednak warto... Historie najpiękniejszych Polek".

Obejrzyj cały wywiad z Ewą Wojciechowską:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pyppa
  • Pyppa
  • 20.07.2012 23:48

ąż zacznę zaglądać na plejadę.pl, skoro tam tak dobrze piszą!

Komentarz został ukrytyrozwiń

TV Polonia nieudolnie wczoraj wieczór na Wiadomościach próbowała uzasadnić publiczności polskiej i polonijnej występ MADONNY w Narodowym 1. sierpnia. Piszę "nieudonie", ponieważ Madonna nie musi występować w Polsce "tylko dla dolców" - jak sukierowali wypowiadający się. Dla Madonny jak z resztą dla każdej Gwiazdy Show- Biznesu, Pop -Art liczą się Fani na całym świecie, to jest Jej druga Rodzina!

Lubię "Plejadę" Onet.pl , ale przyznam się, że liczyła się ona dla mnie w czasie trwania "Tańca z Gwiazdami" przede wszystkim. Celem uzupełnienia lub zobaczenia tancerzy lub... sędziów w akcji, raz jeszcze :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dawid Nomysz
  • Dawid Nomysz
  • 16.07.2012 20:16

Świetna p. Wojciechowska, nikt nie ma takiej wiedzy o polskim showbizie jak ona. Klasa sama w sobie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna
  • Anna
  • 16.07.2012 18:09

Cenię ją i życzę dalszych sukcesów!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Z.R.
  • Z.R.
  • 16.07.2012 14:49

Lubię ją i dobrze, że przestała być modelką, bo pewnie dziś byłabby gdzieś za granicą w Japonii i Polacy by o niej nie wiedzieli - a tak przynajmniej może udzielać się dziennikarsko, bo robi to bardzo dobrze! Powodzenia jej życzę! Z.R.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.