Siarka Tarnobrzeg lepsza od Czarni Połaniec

Siarka Tarnobrzeg okazała się lepsza w meczu kontrolnym od Czarni Połaniec pokonując rywala 3:2.

W meczu, w drugiej jego połowie, wystąpił wychowanek Siarki Mariusz Kukiełka, który pozostaje bez klubu.

Bramki dla Czarnych: Janowski 72. minuta, Gębalski 77 minuta.
Bramki dla Siarki: Mazurkiewicz 23. minuta, Sałek 50. minuta, Walat 63. minuta (rzut karny).

Składy:

Siarka: Ćwiczak - Beszczyński, Stępień, Pluta - Łuczakowski, Hynowski, Madeja, Kabata - Mazurkiewicz - Walat,Kamiński

W drugiej połowie grali: Kozłowski, Sałek, Szymański, Bobak, Rożek, Łukawski, Stąporski, Kukiełka.

Skład Czarnych: Daniel (65. Szczęsny) - Janaszek, Sobierajski, Witek, Nowak, Meszek- Janowski(46. Kosatka), Szymański (65. Pławski), Gębalski, Cecot J. - Kajda

źródło informacji: echodnia.eu