Siarka Tarnobrzeg przegrała z Stal Stalową Wolą 1:2 (0:0)

Na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu przez 90 minut wpadły trzy bramki i w drugoligowych derbach północnego Podkarpacia zwyciężyła Stal Stalowa Wola 1:2 (0:0).

Pierwsza połowa przypominała kopaninę z podwórka. Zespoły nie stworzyły wielkich zagrożeń pod bramką przeciwnika. Natomiast druga połowa pomimo lekkiej przewagi Siarki Tarnobrzeg zakończyła się porażką dla gospodarzy. 49. i 56. minuta dała zwycięstwo w meczu drużynie gości. Tarnobrzeżanie szybko zareagowali na swoje błędy i już w 66. minucie było 1:2. Trzy minuty później za drugą żółtą kartkę schodzi gracz Stali z boiska i Stal grała w osłabieniu. Mimo to Siarkowcy nie wykorzystali przewagi i mecz zakończył się porażką gospodarzy.

KONIEC: SIARKA TARNOBRZEG 1:2 STAL STALOWA WOLA

93 minuta: Krystian Getinger (Stal Stalowa Wola) otrzymuje żółty kartonik!

90+: Arbiter dolicza 4 minuty!

90 minuta: Zmiana w Siarce Tarnobrzeg. Wchodzi Tyburski za Michalskiego!

90 minuta: Siarka bliska wyrównania! Zalewski oddał zbyt lekki strzał!

88 minuta: Mobilizacja wśród Policji oraz ochrony stadionu!!

86 minuta: Wchodzi Michał Mistrzyk za Wojciech Fabianowski (Stal Stalowa Wola)

83 minuta: Stal gra w 10! Do końca meczu zostało około 10 minut!

82 minuta: Pierwsza zmiana w zespole Stali Stalowa Wola. Wchodzi Popielarz za Judę!

77 minuta: Z rzutu wolnego Kantor (Stal Stalowa Wola), jednak strzelił nad bramką gospodarzy

75 minuta: Bartłomiej Michalski (Siarka Tarnobrzeg) strzelił z dystansu, jednak niecelnie.

72 minuta: Żółta kartka dla zawodnika Siarki Tarnobrzeg: Marcina Grunt

71 minuta: Zmiana w Siarce: Wchodzi na murawę Zalewski - schodzi Stępień.

70 minuta: Damian Łanucha za drugą żółtą schodzi z boiska! Stalowa Wola gra już w 10!!

69 minuta: Damian Juda zobaczył żółtą kartkę!

66 minuta: Piłka w bramce! Truszkowski dla Siarki! Truszkowski celnie uderza głową po dośrodkowaniu jednego z kolegów z drużyny

61 minuta: Mogło być już 3:0 spalony Stali!

60 minuta: Zmiana w zespole Siarki Tarnobrzeg: Wchodzi Cichos za Wolana. Druga zmiana wchodzi Janiec za Kowalskiego.

56 minuta: Jeden z zawodników Stalówki wycofał piłkę do Fabianowskiego na 3 metr, a ten wepchnął piłkę do bramki gospodarzy. Jest 0:2 dla Stali Stalowa Wola!!!!

50 minuta: Na trybunach gości wszyscy świętują!

49 minuta: GOL! Damian Juda (Stal Stalowa Wola), Szaleństwo na trybunach! Juda otrzymał piłkę w polu karnym Siarki i strzałem w długi róg pokonał Łukasza Ćwiczaka.

48 minuta: Psuje się pogoda nad Stadionem Miejskim w Tarnobrzegu!

47 minuta: Stal w polu Karnym Siarki. Piątkowski, wdarł się w pole karne Siarki, ale szybko zablokował go Bogacz.

46 minuta: Gwizdek sędziego i rozpoczęła się II połowa meczu.

PRZERWA: W II lidze wschodniej obecnie trwają jeszcze trzy mecze na siedem dzisiaj zaplanowanych. I po pierwszej połowie sytuacja wygląda tak: Concordia Elbląg 0-2 Pelikan Łowicz; Unia Tarnów 0-0 Puszcza Niepołomice; Resovia Rzeszów 2-0 Pogoń Siedlce

PRZERWA: W Nowej Dębie tamtejszy czwartoligowy zespół Stal Nowa Dęba przegrał na własnym boisku 1-2 z Rzemieślnikiem Pilzno!

PRZERWA: Przewagę w posiadaniu piłki ma Tarnobrzeski zespół.

PRZERWA: Kibice obu ekip nie są zadowoleni z gry swoich piłkarzy!