Facebook Google+ Twitter

Siatkarskie wspomnienie Adama Drabika

Uczczenie pamięci zmarłego przed 15 laty nauczyciela i trenera siatkówki Adama Drabika przyświecało zorganizowaniu 22 stycznia w libiąskiej Hali Sportowej Siatkarskiego Memoriału im. Adama Drabika.

Patryk Jagoda z drużyny "Bobasy" odbiera puchar za 3 miejsce w turnieju / Fot. Paweł SalawaZawody zostały przygotowane i przeprowadzone przez Sekcję Piłki Siatkowej GKS „Janina” i Libiąskie Centrum Kultury. Uroczystym apelem przed rozpoczęciem siatkarskich zmagań oddano hołd znakomitemu wychowawcy i trenerowi. Jego dorobek w postaci sukcesów trenerskich, a także późniejszych sportowych dokonań jego podopiecznych przedstawił Stanisław Widlarz.

W uroczystości tej uczestniczyli Burmistrz Libiąża Jacek Latko, Wiceburmistrz Jarosław Łabędzki, Poseł na Sejm RP Tadeusz Arkit, przedstawiciel Szkolnego Związku Sportowego Jan Matysik, rodzina i przyjaciele Adama Drabika, jego wychowankowie w osobach Gerarda Sucherka, Artura Szczeliny i Macieja Englerta, a także zawodnicy biorących udział w turnieju drużyn FPC Ciuła, Nowatorzy, ZG „Janina”, Bobasy oraz Flinston Squad.

Rywalizację sportową w turnieju wygrała ZG „Janina”, drugie miejsce wywalczyła drużyna „FPC Ciuła”, trzecie Bobasy, a na kolejnych uplasowali się Flinston Squad i Nowatorzy.

Puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn ufundowało Libiąskie Centrum Kultury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.