Facebook Google+ Twitter

Siatkarze Delecty Bydgoszcz zagrają w Tyczynie mecz piłki nożnej

W najbliższą niedzielę tyczyńskich kibiców siatkówki jak i piłki nożnej czeka nie lada gratka. Na obiekt przy Cichej 5 zawitają bowiem siatkarze Bydgoskiej Delecty, którzy rozegrają mecz piłki nożnej.

W najbliższą niedzielę w samo południe na obiekcie Strugu w Tyczynie zjawią się siatkarze Delecty Bydgoszcz, którzy przebywają na zgrupowaniu w pobliskiej Kielnarowej w Campusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Siatkarze tym razem zamiast odbijać piłkę, będą ją kopać. Rozegrają pokazowy mecz z juniorami tyczyńskiego Strugu. Na boisko wybiegną tacy zawodnicy, jak Grzegorz Szymański czy Stanisław Pieczonka, a zmaganiom przyglądać się będzie trener bydgoskiej drużyny – Waldemar Wspaniały. Z pewnością tych panów przedstawiać nie trzeba. Mecz piłki nożnej będzie oderwaniem od intensywnych treningów, jakie prowadzone są w hali na Królce.

Warto wspomnieć, że będzie to druga wizyta zawodników Delecty na stadionie Strugu. Rok temu, również gościli na naszym obiekcie, tyle, że rozegrali wewnętrzną mecz między sobą.

Wizyta jest możliwa dzięki współpracy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Miejskiego Klubu Sportowego Strug Tyczyn.

Zapraszamy więc wszystkich kibiców, którzy chcą obejrzeć siatkarzy w akcji w niedzielne południe na stadion przy ulicy Cichej 5. Będzie możliwość porozmawiania z siatkarzami, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.


Strug Tyczyn (juniorzy) – Delecta Bydgoszcz (siatkarze)
niedziela 12 września, godzina 12.00
Wstęp wolny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.