Facebook Google+ Twitter

Siatkarze Jastrzębskiego z napędem na cztery koła

Trzy czarne Suzuki - jedna Grand Vitara i dwie SX "czwórki" - będą służyły siatkarzom Jastrzębskiego Węgla. To efekt długofalowego porozumienia między klubem, firmą Suzuki i siecią Japan Motors.

 / Fot. Kamila Dzika-JurekUroczystość (która miała miejsce 9 listopada) przekazania samochodów zaczęła się nietypowo, oto bowiem prowadzący ją Radek Pszczółka, rzecznik prasowy Grupy PGD przywitał dziennikarzy po rosyjsku. - Paweł Abramow (rosyjski siatkarz "Jastrzębian" - przyp. red) okazał się niezwykle sympatycznym człowiekiem i tak ujął mnie swoją otwartością, że nagle przypomniały mi się lektoraty z rosyjskiego i nie mogłem odmówić sobie przyjemności powiedzenia kilku zdań w melodyjnym języku naszego gościa - tłumaczył później.

Krzysztof Piotrowski, reprezentujący Japan Motors w Chorzowie zastrzega, żeby nie rozpatrywać porozumienia o współpracy tylko w kategoriach promocyjnych, mimo że Jastrzębski Węgiel to marka znana, lubiana i wysoko ceniona marketingowo. - Umowa zrodziła się z autentycznej miłości do siatkówki. Wszyscy życzymy siatkarzom Jastrzębia mistrzostwa Polski i mamy nadzieję, że napęd na cztery koła pomoże w jego zdobyciu - mówi Krzysztof Piotrowski. - W naszym oficjalnym, klubowym kodeksie priorytetem jest zapewnienie drużynie maksymalnego bezpieczeństwa - twierdzi Zdzisław Grodecki, prezes klubu.

Trener jastrzębian Roberto Santilli przyznał, że jak każdy rodowity Włoch ma w charakterze zamiłowanie do szybkiej jazdy. To wyznanie spotkało się z szybkim przypomnieniem przez prezesa Grodeckiego, że obowiązujący w klubie „kodeks etyczny" zobowiązuje pracowników, a zatem także trenera do przestrzegania przepisów, w tym oczywiście dotyczących ruchu drogowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.