Facebook Google+ Twitter

Siatkarze na igrzyskach. Wygraną mamy w kieszeni!

Polacy powtórzyli swój ostatni wynik na boisku, wygrywając z Wielką Brytanią 3:0.

Bartosz Kurek (C) atakuje po bloku Brytyjczyków Nathana Frencha (L) i Marka McGiverna (P) podczas meczu grupy A siatkarzy. / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiWcześniej taki sam wynik osiągnęli w spotkaniu z Argentyną. Wcześniejszy mecz z Bułgarami, niestety, przegrali, jednak to wcale nie wpłynęło na ich pewność gry. Spotkanie Polaków i Brytyjczyków nie należało do wyjątkowo emocjonujących, ale było poprawne.

Cytowany przez "Przegląd Sportowy" Krzysztof Ignaczak w ten sposób wypowiadał się o przeciwnikach: Gramy ze słabszymi rywalami, ale zdajemy sobie sprawę, że musimy grać maksymalnie skoncentrowani. Pomoże nam świadomość, że nie możemy stracić żadnego seta, bo wciąż mamy szansę na pierwsze miejsce w grupie. Mam nadzieję, że Włosi pokonają Bułgarów i nam to umożliwią.

Wyniki poszczególnych setów prezentują, że gra zarówno jednej jak i drugiej strony była wyrównana:pierwszy set 16 : 25. Drugi set 19 : 25. Trzeci set 18 : 25. Ostatni set zakończył w fantastyczny sposób Zbigniew Bartman. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki i gorąco kibicować chłopakom.

Źródła: http://londyn2012.przegladsportowy.pl/Igrzyska-olimpijskie-Krzysztof-Ignaczak-a-reprezentacja-siatkarzy-i-Londyn-2012,artykul,143863,1,1034.html
http://sport.onet.pl/igrzyska/siatkowka,310/londyn-2012-pewne-zwyciestwo-polakow-z-wielka-brytania,46359.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

LetnieWarsztaty
  • LetnieWarsztaty
  • 04.08.2012 22:43

Poniżej Twoich możliwości! Mnożą się błędy stylistyczne. Co to znaczy, że mecz był poprawny? Brak multimediów! Suche fakty bez emocji i bez rytmu. Co do wyników. Z tego co podałaś nie wynika, ze był to wyrównany pojedynek (średnio około 7 punktów przewagi Polaków w każdym secie). Sugeruje używać bezpiecznych wyrazów jeżeli nie czujesz się dobrze w danym temacie. Dominik

Komentarz został ukrytyrozwiń
darek
  • darek
  • 04.08.2012 15:40

Cztery czy pięć artykułów o siatkówce i nigdzie niema tabeli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.