Facebook Google+ Twitter

Siatkówka: Anastasi z nowym kontraktem

W trakcie trwania turnieju Ligi Światowej w Katowicach trener Andrea Anastasi oficjalnie przedłużył swoj kontrakt z PZPS o kolejne 2 lata.

Sonda

Czy decyzja o przedłużeniu umowy z Anastasim przed IO była słuszna?

Już od dłuższego czasu, w branżowych portalach specjalizujących się w siatkówce, spekulowano, że prezes PZPS Mirosław Przedpelski, zaproponuje włoskiemu szkoleniowcowi nowy kontrakt.

Dziś na konferencj prasowej z udziałem prezesa Przedpełskiego i Andrea Anastasiego oficjalnie poinformowano, że trener Anastasi przedlużył umowę z PZPS o kolejne 2 lata. Oznacza to, że Włoch poprowadzi biało-czerwonych na mistrzostwach świata w siatkówce w roku 2014, które odbędą sie w naszym kraju.

Mirosław Przedpełski w uzasadnieniu swej decyzji o związaniu się z trenerem Anastasim na kolejne 2 lata poinformował, że jest on bardzo zadowolony z wyników polskiej drużyny osiąganych pod wodza wloskego trenera.

"To dobry moment, bo przed chwilą trener poprowadził nasz zespół po raz 50. i w dodatku mecz zakończył się zwycięstwem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy trenera i mam nadzieję, że w 2014 podczas finału mistrzostw świata w Katowicach będę w tym miejscu gratulował trenerowi złotego a przynajmniej srebrnego medalu - powiedział prezes Przedpełski, cytowany przez PAP.

Andera Anastasi podkreślił z kolei, że jest bardzo zadowolony z pracy w Polsce. "Bardzo dobrze czuję się w Polsce i kocham zespół, z którym pracuję. Wiem, jak wielka ciąży na mnie odpowiedzialność, ale wiem też, że mamy dobrą, perspektywiczną drużynę" - mówił Anastasi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.