Facebook Google+ Twitter

Siatkówka: Asseco Resovia - AZS Częstochowa

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-26 16:54

Dzisiejszego wieczoru rozpocznie się rywalizacja 1/4 play-off siatkarskiej Plusligi. W rzeszowskiej Hali na Podpromiu dojdzie do pojedynku pomiędzy miejscową Asseco Resovią a Domexem Tytanem AZS Częstochowa.

Spośród par ćwierćfinałowych wspomniana dwójka wydaje się być najbardziej wyrównaną. Resovia i AZS po rundzie zasadniczej sąsiadowały ze sobą w tabeli zajmując odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Przed początkiem rywalizacji, która toczyć będzie się do trzech wygranych spotkań, w lepszej sytuacji są jednak gospodarze dzisiejszego meczu.

Rzeszowianie po spadku formy, odbudowali swoją dyspozycję na koniec rundy i pewnie zwyciężali swoje ostatnie pojedynki. Z drugiej strony akademicy z Częstochowy mają na swoim koncie pięć ligowych porażek z rzędu, a ich forma w ostatniej kolejce w przegranym spotkaniu z Pamapolem Wieluń (3:0) sięgnęła sportowego dna.

W szeregach podopiecznych Grzegorza Wagnera panuje przekonanie, że dobrym rezultatem, który można w Rzeszowie osiągnąć jest choćby jedno zwycięstwo w hali przeciwnika. W tym sezonie już raz na Podkarpaciu zawodnikom Domexu Tytana udało się wygrać. W wyjazdowym zwycięstwie 3:2 z Asseco Resovią na początku sezonu przykładu do naśladowania upatruje przyjmujący AZS-u Krzysztof Wierzbowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.