Facebook Google+ Twitter

Siatkówka. Czy Mogielanka pójdzie za ciosem?

Już 7 stycznia siatkarze Mogielanki Mogielnica będą chcieli zwycięstwem udanie wkroczyć w 2012 rok. Przed własną publicznością podejmą w meczu ligowym UKS Virtus Wiskitki.

Do Mogielnicy 7 stycznia przyjedzie zespół, który zdecydowanie w obecnym sezonie prezentuje się fatalnie. Zapewne wiele osób upatrywało w tej ekipie jednego z głównych faworytów zmagań w IV lidze, a tymczasem UKS Virtus Wiskitki zawodzi. Czy ten fakt wykorzysta Mogielanka, która z UKS-em zmierzy się już niebawem? Będzie ona zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, choćby z tego względu, że jest liderem tabeli. Zagra przed własną publicznością, a w obecnym sezonie jeszcze w Mogielnicy nie przegrała.

Z pewnością mogielniczanie nie zlekceważą swojego przeciwnika. Mimo wszystko 7 stycznia wiele może się wydarzyć. UKS nie stoi na straconej pozycji. Mogielanka z kolei będzie chciała pójść za ciosem i zgarnąć kolejny bardzo ważny komplet punktów. - To na pewno będzie bardzo ciekawy mecz - przyznał niedawno trener gospodarzy, Paweł Pajewski na łamach strony www.mogielankamogielnica.futbolowo.pl. Jak przyznał szkoleniowiec, walka będzie gwarantowana. Z kolei przyjmujący, Kamil Ścisłowski podkreślił, że jego zespół będzie faworytem pojedynku z UKS-em.

7 stycznia w Mogielnicy zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. W pierwszym starciu obydwu ekip górą byli mogielniczanie, którzy wygrali na wyjeździe 3:1.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.