Facebook Google+ Twitter

Siatkówka. Czy Mogielanka pokona Victorię?

Już w sobotę 19 listopada siatkarze Mogielanki Mogielnica zmierzą się z Victorią Józefów. Czy ekipa trenera Pawła Pajewskiego zdobędzie kolejny komplet punktów?

Siatkarze z Mogielnicy zapewne doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny będzie dla nich sobotni pojedynek z Victorią Józefów. Ewentualna wygrana sprawi, że ekipa Pajewskiego zgarnie kolejny, trzeci już komplet punktów. Po zainkasowaniu "oczek" w bojach z UKS-em Virtus Wiskitki oraz AS-em II Łomianki, apetyty na ponowne zwycięstwa z pewnością znacznie wzrosły. W sobotę trzeba postawić następny krok w kierunku wyższego szczebla rozgrywek.

Siatkarze Mogielanki po raz pierwszy zagrają z Victorią Józefów. Trener Pajewski przed każdym pojedynkiem wypowiada się ostrożnie i z pełnym szacunkiem dla rywala. Twierdzi, że nawet gdyby jechał do "szkoły podstawowej", to zawsze okazuje pełny szacunek przeciwnikowi. Pytanie, czy jego ekipa zdobędzie komplet punktów w Józefowie? Jak twierdzi szkoleniowiec Mogielanki, nie wiadomo kto z jego zespołu pojawi się na tym meczu. Mogielniczanie mają bowiem szeroką kadrę i skład na bój z Victorią może wyglądać trochę inaczej niż w poprzednich pojedynkach.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.