Facebook Google+ Twitter

Siatkówka. Mogielanka ma ciężki orzech do zgryzienia

Siatkarze Mogielanki zastanawiają się pewnie co zrobić, żeby w kolejnym meczu III ligi nie zejść z parkietu w roli pokonanych. A już niedługo do Mogielnicy przyjedzie silny zespół - Zawkrze Mława.

Zawodnicy Mogielanki nie będą mieli spokojnych świąt. A wszystko przez porażkę w Siedlcach (1:3). Podopieczni Pawła Pajewskiego ulegli miejscowej Ósemce. Nie mieli w tym spotkaniu żadnych szans na zwycięstwo. Teraz będą mieli okazję się zrehabilitować, ale nie będzie to takie proste. Do Mogielnicy przyjedzie bowiem trzeci zespół III ligi - Zawkrze Mława.

Przed Mogielanką ciężkie zadanie, ale na pewno wykonalne. Zawkrze to silny zespół zajmujący w tabeli czołowe miejsce. Mogielanka pokazała w poprzednim sezonie, że z mocnymi drużynami potrafi powalczyć, a nawet i wygrać. Tak było choćby w pojedynku z Uniwersytetem Warszawskim. Teraz podopieczni Pawła Pajewskiego będą musieli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, żeby pokonać Zawkrze.

W tym sezonie Mogielanka na swoim terenie ograła jedynie Ósemkę Siedlce. Przegrała natomiast między innymi z Camperem Wyszków.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.