Facebook Google+ Twitter

Siatkówka: Mogielanka Mogielnica wciąż w świetnej formie

Siatkarze Mogielanki Mogielnica zwyciężyli po raz szósty w obecnym sezonie. W sobotę 7 stycznia "rozbili" przed własna publicznością UKS Virtus Wiskitki 3:0. W najbliższy piątek zagrają z AS-em II Łomianki.

Nie ma mocnych na siatkarzy Mogielanki, którzy konsekwentnie gromadzą kolejne punkty i są liderem tabeli. W sobotę 7 stycznia, mogielniczanie nie dali żadnych szans UKS- owi Virtus Wiskitki, pokonując go w trzech partiach. Gospodarze zagrali w najmocniejszym składzie, co musiało przełożyć się na korzystny wynik. Dwie partie były przez nich wygrane zdecydowanie. Tylko drugi set był wyrównany.

Podczas meczu na twarzach siatkarzy Mogielanki, znów można było zobaczyć uśmiech. Konsekwentnie punktowali oni rywala, pokazując swoją siłę.

Już w najbliższy piątek, ekipa trenera Pawła Pajewskiego zagra na wyjeździe z prezentującym się poniżej oczekiwań, AS-em II Łomianki. Będzie ona zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tej batalii i możliwe, że jeszcze bardziej przybliży się do zajęcia na koniec rundy rewanżowej pierwszego miejsca w swojej grupie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.