Facebook Google+ Twitter

Siatkówka. Mogielanka poszła za ciosem i wygrała kolejny mecz

W sobotę, 29 października siatkarze Mogielanki pokonali w Mogielnicy AS II Łomianki 3:1. Było to już ich drugie zwycięstwo w obecnym sezonie ligowym.

Siatkarze Mogielanki poszli za ciosem i wygrali kolejny ligowy mecz, tym razem przed własną publicznością. 29 października nie mieli litości dla ekipy z Łomianek.
Trzeba podkreślić to, że gdyby mogielniczanie triumfowali w pierwszej partii, to zapewne ich zwycięstwo byłoby bardziej okazałe. Jednak przegrana pierwsza odsłona mogła ustawić ten pojedynek, ale nic takiego się nie stało. Gospodarze kolejne sety wygrywali zdecydowanie, nie dając rywalowi żadnych szans.

Po sobotnim pojedynku trener Mogielanki, Paweł Pajewski wyróżnił w swoim zespole za bardzo dobrą grę atakującego, Zbigniewa Ciecierskiego. Szkoleniowca zmartwiła jednak postawa libero, Dawida Michalaka, a mianowicie przyjęcie tego młodego zawodnika. Pajewski przyznał także, że do uprawiania tej dyscypliny nie zrażają się tak młodzi siatkarze, którzy mają dopiero po 14, 15 lat.

Mogielanka wygrywając przed własną publicznością z AS II Łomianki pokazała, że zgłasza aspiracje do walki o najwyższe cele. Pewne jest, że czeka ją jeszcze sporo trudnej walki na parkietach IV - ligowych. Ekipa z Mogielnicy udowadnia jednak, że występując w tej klasie rozgrywek będzie groźna dla każdego zespołu.

Mogielanka Mogielnica - AS II Łomianki 3:1 (24:26;25:19;25:17;25:16)

Mogielanka: Trawczyński, Pajewski, Ciecierski, Strulak, Stala, Ścisłowski, Michalak (libero)

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.