Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

39824 miejsce

"Sick mother" z Malezji katuje 8-miesięczne dziecko. Drastyczny film

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-12 22:13

W serwisie Youtube pojawił się amatorski film, na którym mieszkanka Malezji znęca się nad leżącym na łóżku ośmiomiesięcznym dzieckiem. Kobieta z całej siły zadaje mu ciosy poduszką i dłonią, kopie i rzuca przedmiotami, przez co niemowlę z trudem podnosi główkę. Uwaga, film zawiera sceny przemocy na dziecku.

 / Fot. print screen / youtube.comPrzerażające w tym filmie jest także to, iż maltretowaniu niemowlęcia przypatrywało się spokojnie dwoje kilkuletnich dzieci. Jedno z nich w tym czasie jadło. Nikt też nie pomógł bitemu dziecku.

W internecie można znaleźć informacje na temat kobiety. Ma na imię Ira i pochodzi z Malezji. Sprawa pobicia dziecka jest sprzed 2 lat. Ira została zatrzymana i skazana w ubiegłym roku. Obecnie odsiaduje wyrok 18 miesięcy więzienia.



Film jest więc "nieaktualny". Zwrócił jednak gwałtownie uwagę na problem przemocy wobec dzieci, czyli problem, który istnieje w wielu domach na całym świecie. Internauci w odpowiedzi na szokujące nagranie zaczęli natychmiast publikować w sieci filmy z wypowiedziami na znak protestu przeciwko maltretowaniu najmłodszych.

Zobacz przykłady nagrań:
nagranie 1
nagranie 2
nagranie 3
nagranie 4

Nasuwa się pytanie, na jak długo wystarczy tej energii oraz czy zostanie dobrze spożytkowana.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

łucia
  • łucia
  • 28.07.2012 23:44

hahahahhahah wy macie coś nierówno pod sufitem... ŻE TO MA BYĆ NIBY ZBRODNIA???? zbrodnia to była w katyniu lamusy!!!! a ta matka po prostu pare razy walnęła dzieciaka poduszką...nie pochwalam tego oczywiście, ale to jest aż śmieszne żeby robić z tego taką afere...aha, i zajmijcie się swoim postępowaniem a nie jakiejś kobiciny z drugiego końca świata bo sami pewnie święci nie jesteście, dziękuje, dobranoc ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola rozanska
  • ola rozanska
  • 27.06.2012 00:01

Boze, ja wczoraj znalazlam ten filmik i plakalam caly czas... Napisalam juz do telewizji, dzwonilam na policje.Mam roczna coreczke i jak na nia patrzylam to automatyczniemialam przed oczami tamto... Ale jak niewiadomo ci z dzieckiem???????????????

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alicja
  • Alicja
  • 07.06.2012 17:42

Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci.... 18 miesięcy więzienia? To jakaś kpina... Takie sytuacje powinny być karane w myśl reguły" oko za oko, ząb za ząb". To jest tragedia. A najgorsze w tym wszystkim jest to,że na świecie jest mnóstwo takich bezbronnych maleństw:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
MM
  • MM
  • 18.05.2012 19:39

COŚ OKROPNEGO JAKBYM DORWAŁA TĄ SZM... TO MASAKRE BYM ZNIĄ ZROBIŁA.TO MATKA TO POTWÓR.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JA
  • JA
  • 18.05.2012 00:16

MAM NADZIEJE KURWO ZE DOSTAŁAŚ ZA SWOJE

Komentarz został ukrytyrozwiń
matka
  • matka
  • 17.05.2012 19:45

Zabić to za mało!!!Mam 3 dzieci 20,14 i 2 lata jak dostały klapsa to płakałam razem z Nimi nie rozumiem jak można być taką suką odebrałabym jej prawo do rodzenia dzieci.Chciałabym ją dostać w swoje ręce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
matka rocznego dziecka
  • matka rocznego dziecka
  • 17.05.2012 11:26

to jest niepojęty ból kiedy prowadząc spokojny tryb życia zdajesz sobie sprawę, że gdzieś na ziemi bezbronne niemowlę przechodzi taki koszmar. Dla takiej matki jak ona jedyną karą jest wymierzenie kary śmierci poprzez najgorszę tortury. Nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania - sama mam dziecko i nie raz bardzo się denerwuje gdy moje dziecko płacze, a ja nie mogę go uspokoic, bo nie wiem co mu dolega, ale nie wyobrażam sobie, żeby swoją bezsilnosc wyładowywac w taki sposob... a wyrok 18 miesięcy wiezięnia to jakaś kpina, mam nadzieje, ze dziecko jest już w dobrych rękach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda Muzi
  • Magda Muzi
  • 16.05.2012 19:20

Zaluklabym ja!! Co za wredna suka!!! Bardzo chcialabym dorwac ta szmate!!! Takie malenstwo! Serce mi krwawi!! Wiecie co sie dzieje z dzieckiem?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oliwia
  • Oliwia
  • 14.05.2012 18:18

Zabiłabym ją!!!!takie maleństwo, trzeba tulić, uczyć, kochać!A nie coś takiego.Widzieliście jak ono rączkami do niej lgnęło...no co za suka!Brak słów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zazu14
  • zazu14
  • 14.05.2012 17:21

a teraz oglądajmy filmik i zwiększajmy im oglądalność ;)