Facebook Google+ Twitter

Siedlce. Mecz zamiast występu Krzysztofa Krawczyka

6 grudnia 2015 o godz. 17:00 miał być Siedlcach, na specjalne życzenie publiczności, Krzysztof Krawczyk. Okazało się, że w tym czasie w hali odbywał się mecz. Nabywcy biletów na koncert poczuli się oszukani i zgłosili sprawę Policji.

 / Fot. Plakat K. KrawczykaOrganizatorzy zapowiadali wyjątkowy koncert z okazji 50-lecia na scenie Krzysztofa Krawczyka, na żywo wraz z 10 osobowym zespołem.

„Ogromne zainteresowanie koncertami sprawiło, że jubileusz nadal trwa - informowano na stronach internetowych. - Drugi rok artysta świętuje swoje 50-lecie. Została przygotowana dodatkowa trasa koncertowa na specjalne życzenie publiczności, która dotrze do wszystkich miejscowości gdzie od wielu lat artysta nie miał możliwości wystąpienia.

Tego wieczoru usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu". Nie zabraknie również premierowych utworów z najnowszej płyty jubileuszowej "Pół wieku człowieku", która została wydana w 2014 roku".

Poinformowano wkrótce, że "sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!".

Fanów, którzy przybyli na koncert Krzysztofa Krawczyka spotkała niemiła niespodzianka. W hali sportowej przy ul. Prusa w Siedlcach, w której muzyk miał koncertować 6 grudnia, odbywał się zgodnie z terminarzem mecz koszykówki.

 / Fot. Archiwum KMP Siedlce- Początkowo sądziliśmy, że doszło do oszustwa internetowego - wyjaśniał zamieszanie z występem Krawczyka podinspektor Jerzy Długosz, rzecznik KMP w Siedlcach. Wszystko wskazuje, że ze swoich obowiązków nie wywiązała się agencja koncertowa. Wkrótce będziemy znać wszelkie szczegóły.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Krzysztof Krawczyk przyjedzie do Siedlec, gdzie czeka na niego znakomita publiczność, w styczniu 2016 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.