Facebook Google+ Twitter

Siedmiu autorów otrzymało dziś kolejne pióra

Mamy troje nowych "reporterów" i czwórkę "stażystów". Kolegium redakcyjne postanowiło przyznać dzisiaj kolejne uprawnienia Autorom gazety internetowej Wiadomości24.pl.

Na Lewartowskiego 6 w Warszawie rozgorzała dziś gorąca dyskusja. Zgłoszonych kandydatur było wiele, padały różne argumenty. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wyróżnić siedmiu Autorów. Kilku innym będziemy się jeszcze przyglądać. Kolejne rozdanie już wkrótce!

Drugie pióra, czyli status "reportera" otrzymują:


Jolanta Paczkowska – blisko 400 komentarzy, 38 punktów i 18 artykułów. Nie mieliśmy wątpliwości, że Joli należy się kolejne pióro. Gratulujemy szczególnie wysokiego poziomu tekstów, które – co warto zaznaczyć – dotyczą wielu różnych dziedzin.

Adam Degler – w przypadku tego autora słowo "reporter" pasuje jak ulał. Wystarczy zerknąć w profil – sprawa wrocławskiego cmentarza, rozmaite koncerty i giełda staroci to tylko niektóre z reporterskich tekstów Adama. A dodatkowo dobry warsztat i wysoka aktywność w życiu społeczności Wiadomości24.pl. Gratulujemy!

Damian Klamka – korespondent z Krakowa. Niewiele jest wydarzeń, które umknęłyby jego oku. Damian pisze jednocześnie często i regularnie. Tak trzymać!

Przypominamy, że drugie pióro uprawnia do samodzielnego usuwania nieodpowiednich komentarzy i wpisów na forum. Autorzy ze statusem "reportera" mogą także wybierać poddział, w którym zostanie umieszczony ich artykuł.

Pierwsze pióro, czyli status "stażysty" otrzymują:


Katarzyna Szeja – obsługuje prawie wszystkie wydarzenia kulturalne w Warszawie. Została także ekspertem w dziale Kultura. Jej teksty cechuje oryginalność, świeże podejście i dobry warsztat. Czekamy na więcej.

Michał Zagozdon – w tym przypadku kolegium redakcyjne miało wątpliwości. Michał miał bowiem długą przerwę w pisaniu. Zdecydowaliśmy się jednak przyznać mu pióro, bo na jego koncie jest już ponad 30 dobrych tekstów, a ostatnio znowu do nas powrócił. To jednocześnie kolejny Autor z piórem, który pisze artykuły do działu Sport. Ta rubryka rośnie w siłę!

Patryk Latacz – trudno określić, jaka tematyka odpowiada mu najbardziej. Jedno jest jednak pewne: to aktywny uczestnik życia społeczności Wiadomości24.pl i dobry Autor. Patryku, tak trzymać!

Edyta Piotrowska – każdy jej artykuł to materiał z miasta. Rozmawia z ludźmi, uważnie się im przygląda. A co najważniejsze – ciągle się uczy i robi postępy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Ojej, dziękuję! Byłam odcięta od netu, ale już powróciłam do świata. Dzisiaj piszę artykuł - patrzę, a tu przy nazwisku pióro. Miłe zaskoczenie. Pozdrawiam i gratuluję pozostałym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję. Redakcji za kolejne piórko i no, nie powiem, komplementy, czytelnikom za miłe słowa pod tektsem, a przede wszystkim mojej żonie, że mnie jeszcze za to ślęczenie przy kompie nie przeklęła! No i gratuluję wszystkim obrastającym w piórka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2006 17:10

Gratulacje :-)
"Przypominamy, że drugie pióro uprawnia do samodzielnego usuwania nieodpowiednich komentarzy i wpisów na forum." - Nie zauważyłam jeszcze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje bardzo za docenienie...Gratulacje dla innych użytkowników :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stokrotne dzięki! I gratuluję wszystkim docenionym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję wszystkim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super, grono się powiększa:d Gartulacje;*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję, postaram się nadal aktywnie uczestniczyć w tworzeniu w24. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.