Facebook Google+ Twitter

"Sieg heil" przed Krzyżem Katyńskim - rozprawa po wyborach

Ciąg dalszy nagłośnionej przez Wiadomości24.pl sprawy o znieważenie Krzyża Katyńskiego. Krakowski sąd w połowie listopada rozpatrzy zażalenie na postanowienie o umorzeniu śledztwa.

Uroczystości pod Krzyżem Katyńskim w Krakowie 13 grudnia 2006 / Fot. Michał TyrpaO sprawie znieważenia Krzyża Katyńskiego Wiadomości24.pl jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) medium w Polsce informowały na bieżąco.

Jak dowiedziałem się dziś, zażalenie na decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa w sprawie wybryku sympatyków Narodowego Odrodzenia Polski z 13 grudnia 2006, zostanie rozpatrzone w połowie listopada. Pierwotnie termin rozprawy wyznaczono na 11 października b.r. Jednakże - jak mnie poinformował Jakub Jasiński z Wydziału II Karnego, Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia "z uwagi na nieobecność sędziego referendarza, związaną z problemami zdrowotnymi, termin rozprawy został przełożony na dzień 14 listopada b.r."

Rozprawa przed Sądem Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia (sygn. sprawy: II KP 824 / 07 / S ) odbędzie się w środę, 14 listopada 2007 o godzinie 8.30 w sali B-030 w budynku sądu przy ulicy Przy Rondzie 7.

Przeczytaj także "Sieg heil pod Krzyżem Katyńskim. Pozdrowienie naszych wrogów"

Zobacz i posłuchaj, jakich bohaterów czczą niektórzy polscy "patrioci"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.