Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6589 miejsce

Sięgnij po "Slow sex. Uwolnij miłość"

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2016-01-26 16:30

28 stycznia nakładem Wydawnictwa AGORA ukaże się książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej pt. "Slow sex. Uwolnij miłość".

 / Fot. okładka książki Jak kochać się tak długo i intensywnie jak chcesz? Jak rozwiązać odwieczne seksualne problemy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę? Jak obudzić namiętność w długoletnim związku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji? Na te pytania odpowie niniejsza publikacja.

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały – to pięć filarów, na których opiera się slow seks. Pierwsza polska publikacja, która go dotyczy, to wywiad dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach pracującą z seksualnością i relacjami intymnymi. W pikantnej, momentami bardzo zabawnej rozmowie przeplatanej przepisami na erotyczne ćwiczenia Marta Niedźwiecka przemeblowuje świadomość swoich czytelników, wyprowadza ich z sypialni, gdzie panuje rutyna i zachęca do poszukiwań satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

To wyjątkowa książka o tym jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury.(Manuela Gretkowska, pisarka)

Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, ślepe w porywach... Tymczasem „ciało to ty”, to my. Dzięki niemu czujemy, cieszymy się, płaczemy. Ta książka nam je oddaje. Czytałam ją z wielką ulgą, bo dał mi w kość nieszczęsny dualizm – gorsze ciało, lepszy umysł. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa. (Grażyna Plebanek, pisarka)

Książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej jest wspaniałym poradnikiem pozwalającym każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności (Andrzej Depko, seksuolog).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.