Facebook Google+ Twitter

Sięgnij po swój drugi portfel i ciesz się Dniem Zakochanych!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-11 17:01

Dzień Zakochanych to jedna z najprzyjemniejszych okazji, w której mamy pretekst do wyrażenia najgłębiej skrywanych uczuć drugiej osobie.

Prezenty walentynkowe od zawsze kojarzą się z pluszowymi maskotkami oraz czekoladkami w kształcie serca. Niemniej jednak, na przestrzeni ostatnich lat trend w wyborze podarunków nieco uległ zmianie. Według najnowszych badań*, polscy mężczyźni najchętniej obdarowują swoje ukochane bukietem kwiatów (61%), słodyczami (32%) oraz biżuterią (15%). Na walentynkowym topie są również kosmetyki, w tym m.in. perfumy (14%). Wybory Polek są podobne do tych, które podjęli mężczyźni, jednak zakup perfum plasuje się na pierwszym miejscu (30%), a następnie słodycze i książki (24%) oraz płyty (18%). Mimo, że aż 35% polskich mężczyzn liczy na gadżety elektroniczne, decyzję o ich zakupie podjęło tylko 14% badanych kobiet. Nie ważne jednak, jaką propozycję podarunku wybierzemy – pewne jest, że potrzebujemy dodatkowych pieniędzy na jego zakup.

Walentynki to okazja ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, co potwierdza wzrost zaciągniętych pożyczek w miesiącach poprzedzających Dzień Zakochanych - mówi Ieva Ozolina-Berzina, Dyrektor Marketingu FinaBay, w Polsce działającej pod szyldem NetCredit. – Czasem trudno zaplanować nam budżet domowy tak, by wystarczyło na zakup prezentu dla ukochanej osoby. W takich sytuacjach bezpieczeństwo finansowe zapewni nam drugi portfel NetCredit - dodaje Ozolina-Berzina.

Wybór walentynkowego prezentu, który wywoła uśmiech na twarzy drugiej osoby jest trudny, jednak najtrudniejszym momentem jest, gdy przy sklepowej kasie okazuje się, że nasz portfel świeci pustkami, tak jak i konto bankowe. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy sięgnąć po krótkoterminową pożyczkę przez Internet, którą oferuje np. NetCredit. W ciągu kilkunastu minut od wysłania zgłoszenia, firma rozpatruje prośbę i przesyła pieniądze na podany przez klienta numer konta. Dodatkowo, przy pożyczce do 1 500 złotych na okres 30 dni nie zostają naliczane odsetki oraz opłaty dodatkowe, dzięki czemu nie musimy się martwić o jej spłatę.

Pożyczki udzielane np. przez NetCredit to wygodny sposób na zdobycie gotówki, w przypadku kiedy chwilowo jej brakuje. Twój drugi portfel wywoła uśmiech na Twarzy ukochanej osoby i sprawi, że Dzień Zakochanych będzie jeszcze przyjemniejszy.
*Badanie PAYBACK Opinion Poll, luty 2015 r.***
FinaBay (w Polsce działająca pod szyldem NetCredit) to międzynarodowa firma z siedzibą na Łotwie, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Zatrudnia ponad
80 pracowników na rynku polskim, rosyjskim, gruzińskim, czeskim oraz łotewskim. Łączna suma pożyczek udzielonych przez firmę przekracza 325 tysięcy, a ich wartość wynosi średnio 55 milionów euro rocznie. NetCredit rozpoczęło swoją działalność w Polsce na początku grudnia 2011 roku. Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Pożyczkowych, podpisała też Kodeks Dobrych Praktyk, tym samym wspierając uczciwe i bezpieczne pożyczanie. Więcej informacji o firmie i usługach na stronie internetowej www.netcredit.pl
(Katarzyna Kowalska)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: NetCredit


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.