Facebook Google+ Twitter

Siemianowice Śląskie: Bezpłatna Mammografia już niebawem!

13 i 14 października w Siemianowicach Śląskich panie w wieku 50-69 lat będą miały okazję do bezpłatnych badań Mammografem.

Bezpłatna Mammografia odbywa się w ramach programu Narodowego Funduszu Zdrowia, na który zaprasza Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i prezydent Siemianowic Śląskich - Jacek Guzy.
Do badania mogą przystąpić wszystkie kobiety urodzone w latach 1940-1959. Muszą spełniać pewien warunek - od ostatniego badania finansowanego przez NFZ muszą upłynąć co najmniej 2 lata, jednak pacjentki, u których w rodzinie stwierdzono raka piersi (u matki lub siostry) mogą wykonywać badanie co rok.

Z programu nie mogą korzystać pacjentki leczone w Poradniach Chorób Piersi oraz pacjentki leczone z powodu rozpoznanego raka piersi.Na badanie można zarejestrować się osobiście w NZOZ „Vita Medicus” w Siemianowicach Śląskich przy ul. Jana Pawła II 1. Możliwa również rejestracja telefoniczna – 032 766 02 38.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

takie to u nas są te badania bezpłatne, obwarowane szeregiem uwarunkowań i potem zdziwienie, że taka mała frekwencja ... a swoją drogą mamografia to już przeżytek, teraz rezonans magnetyczny daje większą skuteczność wykrycia nieprawidłowości

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.