Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12237 miejsce

Siemianowice Śląskie - tragiczna śmierć dziewczynki

Wczoraj około godziny 8 nieopodal ulicy Świerczewskiego w Siemianowicach Śląskich znaleziono leżącą na torach 14-latkę. Natalia prawdopodobnie targnęła się na swoje życie.

Obok miejsca, w którym leżała dziewczynka, jak co tydzień był targ i to właśnie handlarze znaleźli dziewczynkę. Do godziny 13 lekarze w Siemianowickim szpitalu walczyli o życie Natalii. Niestety nie udało się. Kilka minut po 13 Natalia zmarła.

Wszystko wskazuje na to, iż było to samobójstwo. Prawdopodobnie dziewczyna skoczyła z mostu. Policja nie wyklucza jednak działań osób trzecich w tej sprawie. Wszystko wyjaśni śledztwo, które rozpoczyna się w Siemianowickiej prokuraturze. Jak udało mi się dowiedzieć od przyjaciół Natalki, w tym roku straciła ona oboje rodziców. Czy to jednak był prawdziwy powód domniemanego samobójstwa?

Statystyki przeprowadzone w Polsce odnośnie śmierci nastolatków wskazują, iż rocznie śmierć wybiera około 350 dzieci w wieku od 10 do 14 lat. Suma wszystkich samobójstw w Polsce w roku 2006 wyniosła około 6 tysięcy.
Poważnym niedociągnięciem w tym aspekcie jest fakt, iż w naszym kraju nie ma skutecznego programu, który zająłby się zapobieganiem samobójstw nastolatków. W Stanach Zjednoczonych, po wprowadzeniu tego typu programu dla dzieci z poważnymi problemami, suma samobójstw zmniejszyła się aż o 30 proc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 31.01.2011 11:27

Moja Natalka :(:( Spoczywam w pokoju [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*][*] [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ona nie leżała na torach tylko na betonie!!!!! Chodziłam z nia do klasy ;( będzie mi jej bardzo brakowało ;( [*] [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natalko, nie znałam Cię, ale wiem, że byłaś wspaniałą dziewczyną. Znali Cię moi przyjaciele. Szczerze współczuję wszystkim znajomym. Mam nadzieję, że takie zdarzenia w naszym mieście nie będą już miały więcej miejsca... Spoczywaj w pokoju...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na jakich torach?!?! Na czysty beton! Kłamiecie w tych wydarzeniach i nic wiecej... Niestety odeszla.. nie poradzimy nic na to.. bedzie nam wszytkim jej brakowac... [*] [*] :(:(:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

:(:( znałem Cie...ale po co...to zrobilas...:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spoczywaj w pokoju.. :(:( [*] [*] nie znam Cie.. ale poruszyło mnie to.. :( [*] [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.