Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18235 miejsce

Sieradz - Dwie nowe wystawy w BWA

W piątek 9 maja w Biurze Wystaw Artystycznych w Sieradzu otworzono dwie nowe wystawy. Swoje prace wystawiają Katarzyna Nowak â Kiminki „Zderzenia przypadkowe”, i Vesy Kiminki „Kohtaamisia”.

Dwie nowe wystawy w BWA / Fot. Fot. Piotr AndrzejakNa wystawie Katarzyny Nowak â Kiminki można obejrzeć grafiki zaś na wystawie Vesy Kiminki prywatnie męża Pani Katarzyny prezentacje multimedialna.

Katarzyna Nowak jest sieradzanką ukończyła Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.
Dwie nowe wystawy w BWA / Fot. Fot. Piotr Andrzejak Mąż Katarzyny Nowak Vesy Kiminki nauki artystyczne pobierał między innymi w Polsce, Rosji i Finlandii. To jest moja trzecia indywidualna wystawa dwie pierwsze były w Łasku, ale ta ma największe znaczenie jest to moje rodzinne miasto zawsze bliskie mojemu sercu i jest to bardzo duże wydarzenie.


Malarstwo i rysunek są bardziej popularne i bardziej może powszechne, dlatego może ta grafika jest sunięta na dalszy tor i dlatego tak nie popularna powiedziała mi Katarzyna Nowak â Kiminki podczas otwarcia wystawy w BWA. Wszyscy chętni mogą obejrzeć obie wystawy do 30 maja 2014 roku.Dwie nowe wystawy w BWA / Fot. Fot. Piotr Andrzejak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.