Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12303 miejsce

Sieradz. Koncert Magda i przyjaciele - relacja

Współautorzy: Bartosz Kucharski

Dziś w Sieradzkim Centrum Kultury odbył się recital 15-letniej Magdy Wasylik z przyjaciółmi. Gościem Magdy podczas koncertu był Krystian Maliszewski, który występował z nią w programie "Must Be The Music. Tylko Muzyka".

 / Fot. Piotr AndrzejakKariera Magdy zaczęła się, gdy dziewczynka chodziła do przedszkola. Jej wychowawczyni, Ewa Duda, dostrzegła talent pięcioletniej wówczas Magdy i wysłała ją na turniej nieujawnionych talentów w Zduńskiej Woli.

Oglądaj fotorelację z koncertu: Koncert "Magda i przyjaciele..." w Sieradzu

 / Fot. Piotr AndrzejakW rozmowie z Magdą Wasylik dowiedziałem się, że największym do tej pory sukcesem były występy w Teatrze Roma w przedstawieniu pt. "Akademia Pana Kleksa". Magda w swojej karierze występowała też z takimi gwiazdami, jak Robert Janowski.

Obecnie Magdą zajmuje się Iwona Adamczyk ze "Studia ARTMUZ" z Kalisza. Nauczycielka potwierdza, iż Magda ma bardzo duży talent i należy go dalej szkolić. W dalszej rozmowie z Iwoną Adamczyk usłyszałem, iż polski rynek muzyczny potrafi docenić tak młodych artystów. Większość z nas zazdrości talentu, nie potrafimy się z tym pogodzić i rzucamy kłody pod nogi młodym artystom, zamiast cieszyć się tym i wspierać zdolnego młodego człowieka.

 / Fot. Piotr AndrzejakW rozmowie z Magdą dowiedziałem się, że jej największym marzeniem obecnie jest wydanie płyty. Rodzice młodej artystki, Barbara i Jarosław Wasylikowie, zapewniają, że wspierają córkę duchowo. Magdą zajmują się obecnie fachowcy i nie można im w tym przeszkadzać.

Czytaj też: Na mojej płycie nie będzie piosenek o miłości - Olivia Anna Livki

 / Fot. Piotr AndrzejakW dzisiejszym koncercie z Magdą na scenie wystąpili członkowie zespołu "Seven", jak również zespół tańca nowoczesnego "Arabeska" pod kierownictwem Anety Barton.


Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 RokuZapraszamy do obejrzenia fotogaleria z koncertu Magdy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Panią Anetę, przepraszam na przekręcenie nazwiska

Komentarz został ukrytyrozwiń
mhm
  • mhm
  • 11.04.2011 19:15

Aneta Barton !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kucia Pucia
  • Kucia Pucia
  • 11.04.2011 15:32

"Arabeska" to zespół Anety Barton!! a nie Bartel...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
  • ja
  • 11.04.2011 10:25

Gratuluję Magdzie i trzymam za Nią kciuki, a Tobie Piotrze dziękuję za to, że napisałeś o młodej zdolnej krajance:) Trzeba chwalić i promować to co nasze!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.