Facebook Google+ Twitter

Sieradz. Morderstwo i dwa wypadki. Podsumowanie dnia

Współautorzy: Bartosz Kucharski Jarosław Stanioch

Dzisiejszy dzień był bardzo ciężki dla sieradzkich służb. Zaczęło się tuż przed godz. 6 rano, gdy pogotowie, policja i straż pożarna zostały zadysponowane na ul. Jagiellońską.

 / Fot. Piotr AndrzejakSieradz, ul. Jagiellońska 16/18, drugie piętro. Emerytowany milicjant strzela do swojej żony i policjantów, którzy przyjechali na interwencję domową. Po kilkunastu minutach 78-latek strzela sobie w skroń. Na miejscu pracuje kilkunastu policjantów, strażaków i trzy zespoły medyczne.

Około godziny 17, służby ratunkowe w Sieradzu, alarmowane są o wypadku do jakiego doszło na trasie nr 14. w miejscowości Tumidaj. Zderzyły się trzy samochody, w tym dwie ciężarówki. W tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby, które trafiły do sieradzkiego szpitala. Sprawca był pod wpływem alkoholu, miał prawie promil. / Fot. Barosz Kucharski

Godz. 17.30 trasa nr 480, Sieradz-Burzenin, na skrzyżowaniu z Chojnem dochodzi do kolejnego wypadku, biały bus nie zachowując ostrożności uderza w osobowego golfa, w skutek tego wypadku jedna osoba trafia do sieradzkiego szpitala. / Fot. Piotr Andrzejak

Jak poinformował Wiadomości24.pl oficer dyżurny sieradzkiej policji, na terenie miasta doszło dziś do 2 wypadków, kilku drobnych kradzieży i jednego morderstwa na ul. Jagiellońskiej. Sieradzcy strażacy również mieli ciężki dzień. Jak poinformował mnie telefoniczne oficer z PSP, strażacy zabezpieczali dwa wypadki, siedem pożarów i poranną strzelaninę na Jagiellońskiej. Ratownicy medyczni z Sieradza dziś pomagali w dwóch wypadkach i strzelaninie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

bhiookk
  • bhiookk
  • 19.04.2011 18:48

Chojnym??? chyba Chojnem!!!!!
Panie redaktorze wstyd.....!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jaras
  • Jaras
  • 18.04.2011 23:09

Z reguły sypie sie w poniedziałki:) a służby dzisiaj pracowaly jutro posiedza i tak się kręci. Dobry artykuł.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.