Facebook Google+ Twitter

Sieradz - otwarcie pawilonu na wodzie

30 kwietnia, na sieradzkim Rynku odbyło się oficjalne otwarcie "pawilonu na wodzie". W pawilonie znajduje się kawiarnia. Pierwszym z gości był prezydent Sieradza, Jacek Walczak.

Logo / Fot. Piotr AndrzejakW rozmowie z prezydentem Sieradza, Jackiem Walczakiem, usłyszałem, iż jest to dobry pomysł na to, aby ożywić stare miasto. W dalszej rozmowie prezydent Walczak powiedział, że wszystkie pomieszczenia, które należą do urzędu i znajdują się na płycie Rynku, będą wynajmowane po promocyjnych cenach, bo chodzi tu o promocję miasta i o to, aby przyciągnąć ciekawych inwestorów.

Już wiadomo, że będzie tu można kupić produkty pochodzące od producentów z Sieradza. W jednym z pomieszczeń będzie można zakupić produkty mleczarskie, wiadomo też, że będą tu do kupienie produktu pszczelarskie.

W rozmowie z Panią Ewą Sosnowską, właścicielką "Sosna Cafe", usłyszałem, iż będą tu też organizowane różnego rodzaju wystawy, koncerty. Już 1 maja będzie można cofnąć się do lat, gdzie hucznie obchodzono Święto Pracy.Kawiarnia / Fot. Barosz Kucharski

Już w samej kawiarni można porozmawiać na temat parzenia kawy z Panią Joanną Grzybowską, trenerką baristów i sędzią międzynarodowym konkursów parzenia kawy.

Można przenieść się do lat adapterów i płyt z lat 70. / Fot. Piotr AndrzejakPodczas picia wyśmienitej kawy, można obejrzeć wiele ciekawych rzeczy, między innym adapter "Bambino", wiele płyt winylowych z lat 60., 70. i 80. Właścicielka kawiarni zdradziła, iż będzie tu można obejrzeć wiele ciekawych rzeczy z zeszłego wieku.  src=

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

dziedzko
  • dziedzko
  • 02.05.2011 08:13

Ja nie żałuję. Nie podoba mi się forma sztubacka w jakiej przedstawia Pan swoje teksty. Wypowiadam się globalnie o Pana "kunszcie" obserwując go nie od dzisiaj. Tak, zawsze gdzie się coś dzieje Pan się pojawia ale forma i treść Pana twórczych wypowiedzi pozostawia bardzo wiele do życzenia. Nie dziwię się i nie krytykuję ale widać brak warsztatu i fachowego przygotowania. Są lepsi "obywatelscy " i nie ma się co obrażać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda że ktoś zmienia cały artykuł nie konsultując tego z autorem, czyli to już kogoś prywatny FOLWARK, i tak dalej drodzy WYDAWCY, już nie długo matury i znowu będzie płacz i lament WYDAWCY, że nie chcemy pisać na temat matur. A po co pisać jak WYDAWCA robi z materiału to co chce, tak więc nieć sobie sami piszą teksty

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.